اخبار سیاسی

قطر متعلق به بحرین است، از کدام آشتی حرف می زنید؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از عربی 21، حمد احمد العامر جانشین سابق وزیر خارجه بحرین با انتشار یک مقاله در روزنامه الایام این کشور در روز امضای توافقنامه حل بحران قطر نوشت: ما به کجا می رویم؟

20 دی 1399

آمریکا برخلاف دموکراسی ادعایی خود تهدیدی برای تمام جهان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد نیوز، احمد الکنانی یکی از نمایندگان مجلس عراق گفت که آمریکا تهدیدی علیه تمام جهانیان است.

16 دی 1399

خبرنگاران طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در مجلس مطرح می&zwnjشود

تهران- خبرنگاران- رییس شورای عالی استان ها از ارائه طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در مجلس خبر داد.

15 دی 1399

توطئه چینی برای خدشه دار کردن وجهه حشد شعبی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اخبار العراق، فالح الفیاض رئیس نیروهای حشد شعبی عراق بیان کرد که توطئه هایی برای خدشه دار کردن وجهه این نیروها در جریان است.

13 دی 1399

پیشنهاد وزارت بهداشت به جهاد دانشگاهی برای تولید داروهای خاص

دکتر رضا ملک زاده روز سه شنبه، 28 آذرماه در سومین دوره تجلیل از برترین های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی که به مناسبت نکوداشت هفته پژوهش در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار گشت، ضمن تاکید بر اهمیت تکریم از پژوهشگران، اظهار کرد: نهاد جهاد...

12 دی 1399

دولت با مصوبه مجلس موافق نیست، عدم حضور در مجلس صرفا به دلیل پروتکل های بهداشتی بوده است

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس جمهور با ابراز خرسندی از تقدیم لایحه بودجه سال 1400 کل کشور در موعد مقرر به مجلس شورای اسلامی، بعضی حدس های رسانه ای درباره دلیل حضور رئیس جمهور در مجلس هنگام تقدیم لایحه بودجه را رد کرد و گفت که عدم حضور در مجلس شورای اسلامی صرفا...

11 دی 1399

نقشه جمهوری خواستار برای بایدن

خبرنگاران: جدال جمهوریخواهان و دمکرات ها بر سر ساکن جدید کاخ سفید وارد فاز تازه ای شده است.

4 دی 1399

جهانگیری روز ملی قطر را تبریک گفت

تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهوری در پیامی به شیخ خالد بن خلیفه بن عبدالعزیز آل ثانی نخست وزیر و وزیر کشور دولت قطر، فرارسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم قطر تبریک گفت.

1 دی 1399

طول آزادراه ها به سه هزار کیلومتر افزایش می یابد

تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت راه و شهرسازی گفت طول آزادراه های تحت بهره برداری کشور تا خاتمه کار دولت دوازدهم به بیش از سه هزار کیلومتر افزایش خواهد یافت.

1 دی 1399

خبرنگاران کلیات طرح تولید و ساماندهی عرضه خودرو به تصویب رسید

تهران- خبرنگاران- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب کلیات طرح تولید و ساماندهی عرضه خودرو در جلسه امروز کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس طرح، عرضه همه خودروها به استثنای خودروهایی که به تیراژ محدود در سال تولید می شوند، مابقی حتما باید در بورس...

26 آذر 1399

حدس ها از برکناری خلیلزاد؛ گزینه احتمالی برای پرونده صلح افغانستان کیست؟

با شکست ترامپ حدس ها درباره سرانجام ماموریت نماینده ویژه اش برای صلح افغانستان و گزینه های احتمالی برای واگذاری پفراینده فرایند صلح این کشور به دیگران افزایش یافته است.

23 آذر 1399

خبرنگاران سه طرح عظیم صنعتی در استان اردبیل راه اندازی می گردد

اردبیل - خبرنگاران - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سه طرح عظیم صنعتی در این استان با مشارکت شرکت ایدرو راه اندازی می گردد.

22 آذر 1399

پوتین: واکسن های کرونای ساخت روسیه همگی موثر هستند

رئیس جمهور روسیه با اشاره به موثر بودن همه واکسن های ضد کرونای ساخت روسیه، از کشورهای دیگر درخواست کرد تا فرایند ساخت واکسن کرونا سیاسی نشود.

21 آذر 1399

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: رویکرد بایدن به برجام، صحنه بین الملل را تغییر می دهد

من فکر می کنم دولت تازه آمریکا خواهد فهمید که حتی تغییر توافق برجام نیز برایش گران تمام می گردد. حال باید ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

19 آذر 1399

خبرنگاران خبرگزاری فرانسه: جنگجویان سوری از آذربایجان در حال بازگشت هستند

تهران - خبرنگاران- خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه گزارش داد، شماری از جنگجویان سوری مورد حمایت ترکیه پس از توقف درگیری ها در قره باغ به خاک سوریه بازگشتند.

18 آذر 1399

ترامپ: شرکت های داروسازی میلیون ها دلار برای تبلیغ علیه من صرف کردند

رئیس جمهور آمریکا شرکت های داروسازی این کشور را متهم کرد که در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری با صرف میلیون ها دلار هزینه دست به تبلیغ علیه وی زده اند.

16 آذر 1399

تنش در روابط طرابلس - بانگی با اخراج 6 دیپلمات لیبیایی

اخراج 6 دیپلمات لیبی از آفریقای مرکزی، رابطه دولت طرابلس و بانگی را متشنج کرد

13 آذر 1399

برگزاری سه نشست متن خوانی کانون اندیشه جوان

به گزارش خبرنگاران، کانون اندیشه جوان دوره متن خوانی اندیشه سیاسی در شاهنامه را با حضور سید حسین شهرستانی از تاریخ 20 آبان به مدت 10 جلسه برگزار خواهد کرد. همه بحران های جامعه ما به وجهی اساسی نسبت دارد با بحران سیاست و سیاست ورزی و حکمرانی ما. آنچه سیاست...

12 آذر 1399

پوتین: اطلاعات دریافتی از آمریکا چند بار مانع از حملات تروریستی در روسیه شده است

رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه گفت که اطلاعات دریافت شده از سرویس های اطلاعاتی آمریکا چند بار مانع از انجام حملات تروریستی در این کشور شده است.

7 آذر 1399

مسائل دورکاری دستگاه ها در ایران

در ایران حدود 23 میلیون شاغل داریم که اگر زیرساخت های دورکاری فراهم آید و در این حوزه به مدیران و نیروی کار آموزش داده گردد، می توان امید داشت که در کنار رشد بهره وری و کاهش هزینه ها برای انجام کار، شیوع کرونا نیز در کشور کاهش یابد.

3 آذر 1399
تعداد: (319)