سلامتی و پزشکی

مبتلایان جهانی کرونا در آستانه 29 میلیون نفر

شمار مبتلایان به کروناویروس جدید در جهان تا به امروز به 28 میلیون و 943 هزار و 528 نفر رسیده و مرگ 924 هزار و 575 نفر نیز در اثر این بیماری تأیید شده است.

7 آبان 1399

کرونا، ادامه فرایند افزایشی ابتلا در عراق، آمار مبتلایان به بیش از 278 هزار نفر رسید

منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در عراق خبر دادند.

4 آبان 1399

خطر دو تا چهار برابری ابتلا به مسائل قلبی و عروقی در بیماران دیابتی

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره دو تا چهار برابر شدن خطر ابتلا به مسائل قلبی و عروقی در بیماران مبتلا به دیابت گفت: دو داروی جدید درمان دیابت علاوه بر کاهش قند خون در کم شدن ریسک مسائل قلبی و عروقی در این بیماران بسیار حائز اهمیت است.

3 آبان 1399

15 راه چاره برای افزایش میزان رضایت از زندگی

همه ما گاهی اوقات به این فکر افتاده ایم که آیا اصلاً این زندگی ارزشی دارد؟ بسیاری از افراد ارزش زندگی را در رفاه و آسودگی کامل می بینند و اگر از لحاظ مادی، روحی و… تأمین نباشند، نه تنها ارزشی برای زندگی قائل نیستند، بلکه هیچگونه رضایتی از آن ندارند. اغلب...

1 آبان 1399

اختلال خود زشت پنداری چیست؟

اختلال خود زشت پنداریسندرم خود زشت پنداری یک مشکل روانی است که در آن شخص مبتلا به این سندرم، از چهره و اندامش ایراد می گیرد. سندرم خود زشت پنداری یا اختلال بدشکلی بدن یک بیماری تصوری و روانی است که در آن فرد یک نقص فیزیکی در بدن خود می بیند و خود را زشت...

30 مهر 1399

آرایشگاه رفتن نانسی پلوسی سوژه ترامپ شد: نانسی بهتر از جو هایدن است، عکس

ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا این بار رئیس مجلس نمایندگان کشورش را به خاطر حضور در آرایشگاه و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در بحبوحه مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 به انتقاد گرفت.

30 مهر 1399

راههای سرمایه گذاری در سوئد برای اخذ اقامت این کشور

سرمایه گذاری در سوئد و شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری، قوانین مهاجرتی در سوئد از طریق سرمایه گذاری و روش های متعدد سرمایه گذاری در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

28 مهر 1399

امروز آخرین مهلت ثبت نام کتب درسی

امروز آخرین روز از مهلت چندباره برای ثبت نام الکترونیکی کتب درسی است، اما هنوز هم برخی دانش آموزان در مدرسه ثبت نام نکردند.

26 مهر 1399

خاتمه حل موضوع ارزهای صادراتی

خبرنگاران : وزیر کشور در پنجاه و ششمین نشست ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: مسئله ارزهای صادراتی با همفکری اجزای مختلف دولت و بخش خصوصی قابل حل است.

24 مهر 1399

مقررات سفر شهروندان ایرانی به 4 کشور اروپایی

با وجود برقراری پروازهای مستقیم بین ایران ـ فرانسه، هلند و اتریش اما هنوز امکان سفرهای توریستی و غیرضروری به این کشورها فراهم نشده است و ویزای شنگن فعلا برای شهروندان ایرانی صادر نمی گردد.

22 مهر 1399

واکنش معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش به نقش معلمان در استعدادیابی

خبرنگاران/خوزستان معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش به گزارشی در خصوص چگونگی نقش معلمان ورزش در استعدادیابی واکنش نشان داد.

20 مهر 1399

خبرنگاران فعالیت رشته ژیمناستیک در تمام نقاط خوزستان دنبال می شود

اهواز - خبرنگاران - رییس هیات ژیمناستیک خوزستان گفت: ژیمناستیک جزو رشته های پرمدال بوده و مورد توجه تمام کشورها است و به همین دلیل فعالیت ژیمناستیک در تمام شهرهای استان دنبال می شود.

19 مهر 1399

پخش 25 فیلم از تأثیرگذارترین سروده های عاشورایی در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت ارتباطات، سید جمال هادیان درباره برنامه های وزارت ارتباطات در اقامه عزای حضرت سیدالشهدا و 72 تن از یارانش با توجه به محدودیت های ناشی از بیماری کرونا گفت: توسط مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و با استفاده از بستر پلتفرم...

14 مهر 1399

غیبت عجیب 3 عضوهیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در نشست هم اندیشی

نشست هم اندیشی مدیران لیگ فزونی فوتسال با غیبت سه عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال همراه بود.

14 مهر 1399

موضع جدید کرملین درباره قره باغ و پاسخ به اتهام زنی ناوالنی

سخنگوی کرملین تاکید نمود، رئیس جمهوری روسیه و اعضای شورای امنیت ملی این کشور در نشست امروز (پنج شنبه) به خطر جدی در حال ظهور در منطقه ناگورنو-قره باغ به خاطر استقرار شبه نظامیان از سوریه و لیبی در این منطقه اشاره کردند.

13 مهر 1399

جمعیت پایین حمله دشمنان را به دنبال دارد، رفتار ناشیانه رسانه ملی در نمایش خانواده پر جمعیت

محقق حوزه جمعیت گفت: متاسفانه در کشور ما برای برخی جا افتاده که خانواده اگر تعداد فرزند بالا داشته باشد این نشان دهنده فرهنگ پایین آن خانواده است یا مثلا تعداد بالا فرزند باعث میشود اقتصاد خانواده و حتی کشور دچار مسائل اساسی بشود در صورت اینکه دقیقا...

11 مهر 1399

بازگشت دانش آموزان ووهان به مدارس

دانش آموزان در شهر ووهان چین با رعایت پروتکل های بهداشتی بر سر کلاس های درس خود حضور یافتند.

10 مهر 1399

انفجار بیروت چه تبعاتی برای لبنان خواهد داشت؟

انفجار مهیبی که عصر روز سه شنبه پایتخت لبنان را لرزاند و تقریبا مهمترین تاسیسات اقتصادی آن را از بین برد، برای لبنان تبعات سیاسی و اقتصادی متعددی در کوتاه مدت و بلندمدت خواهد داشت.

8 مهر 1399

ایران واکسن کرونای روسیه را وارد می کند؟

به گزارش خبرنگاران، ناصر ریاحی با اشاره به تفاوت فرآیند واکسن کرونا با واکسن هایی مانند آنفولانزا توضیح داد: در حوزه واکسیناسیون، ما دو مدل اصلی روبرو هستیم. یک مدل، واکسن زدن به اختیار مردم است، مانند واکسن آنفولانزا که با هماهنگی اجرا شده هرساله میزان...

5 مهر 1399

دلهره های کودکی و جستجوی خود واقعی ، چگونه کودکیِ آسیب دیده خود را دریابیم؟

آلیس میلر که سال ها در حوزه روانکاوی فعالیت کرده است، از رنج هایی می گوید که ما در کودکی کشیده و آسیب هایی که در این دوران دیده ایم. اینکه چطور پس زدن احساساتمان در کودکی ما را در بزرگسالی در مواجهه با آنها گیج و سردرگم کرده است.

5 مهر 1399
تعداد: (250)