هامونی در سمت مدیرعاملی فرابورس ایران ابقا شد

به گزارش مجله تور یک روزه، تهران (پانا) - با تصمیم هیات مدیره شرکت فرابورس ایران، امیر هامونی برای دو سال دیگر در سمت مدیرعاملی فرابورس ایران ابقا شد.

هامونی در سمت مدیرعاملی فرابورس ایران ابقا شد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش بازار سرمایه، در جلسه عصر شنبه 15 آذرماه، اعضای هیات مدیره شرکت فرابورس ایران به اتفاق آرا، امیر هامونی را برای دو سال دیگر به عنوان مدیرعامل فرابورس ایران ابقا کردند.

با اتفاق آرای هیات مدیره، محمدجواد سلیمی نیز ریاست هیات مدیره فرابورس ایران را بر عهده گرفت و محمد وطن پور به عنوان نایب رییس هیات مدیره انتخاب شد.

امیر هامونی مدیر 38 ساله بازار سرمایه فعالیت خود را در فرابورس از سال 1389 به عنوان مدیر بازار شروع و از مهرماه سال 1391 تا کنون به مدت 8 سال مدیرعامل فرابورس ایران بوده است و دو سال دیگر نیز سکاندار فرابورس خواهد ماند.

در دوره 8 ساله هامونی بر مسند مدیرعاملی فرابورس ایران، برای اولین بار ابزار های متنوع تامین مالی مانند اوراق مرابحه، صندوق های سرمایه گذاری جسورانه، اسناد خزانه اسلامی، صندوق های سرمایه گذاری خصوصی، اوراق رهنی و ... پا به عرصه بازار سرمایه گذاشتند که هرکدام از آن ها نقش پررنگی در تامین مالی نوآوری، دولت، بخش مسکن و سایر بخش های مالی داشته اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1320

به "هامونی در سمت مدیرعاملی فرابورس ایران ابقا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هامونی در سمت مدیرعاملی فرابورس ایران ابقا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید