بیشترین و کمترین سود ها در بازار سرمایه نصیب چه سهام هایی شد؟

به گزارش مجله تور یک روزه، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 12 هزار و 5722 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 234 هزار و 643 واحد به کار خود سرانجام داد و بیش از 17 میلیارد و 198 میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 15 هزار و 636 میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 705 هزار نوبت مورد دادوستد نهاده شد.

بیشترین و کمترین سود ها در بازار سرمایه نصیب چه سهام هایی شد؟

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش تسنیم، بر این اساس سهامداران شرکت های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها و قند نیشابور بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت های شکر شاهرود، موتورسازان تراکتورسازی ایران و سرمایه گذاری بهمن بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

در بازار های فرابورس ایران هم با معامله 3 میلیارد و 421 میلیون ورقه به ارزش 7 هزار و 977 میلیارد تومان در 768 هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 149 واحد افت کرد و در ارتفاع 18 هزار و 297 واحد نهاده شد.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، نفت ایرانول و سرمایه گذاری تدبیرگران فارس و خوزستان بیشترین رشد را داشتند و شرکت های صنعتی مینو، آ. س. پ و سرمایه گذاری آوا نوین بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1406

به "بیشترین و کمترین سود ها در بازار سرمایه نصیب چه سهام هایی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیشترین و کمترین سود ها در بازار سرمایه نصیب چه سهام هایی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید