پور ابراهیمی: راه کاهش قیمت مسکن، افزایش فراوری است ، سازمان امور مالیاتی مخالف جریمه های قانون مالیات بر خانه های خالی

به گزارش مجله تور یک روزه، رئیس کمیسیون مالی مجلس گفت: برای ارائه طرح مالیات بر خانه های خالی به مجلس تمام بند های آن آنالیز و کارشناسی شده نوشته شده است حتی سازمان مالیاتی کشور نسبت به این اعداد و ارقام مخالفت داشت و بیان می کرد که این اعداد سنگین هستند، ولی تصویب شد.

پور ابراهیمی: راه کاهش قیمت مسکن، افزایش فراوری است ، سازمان امور مالیاتی مخالف جریمه های قانون مالیات بر خانه های خالی

جهت دریافت خدمات ساخت آلاچیق سنتی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی در تبادل نظر با خبرنگار پارلمانی مجله تور یک روزه، درباره بازدارنده بودن قانون مالیات بر خانه های خالی، گفت: از نظر کمیسیون مالی این قانون بازدارنده است، ولی بعضی ها معتقد هستند که این بازدارنده نیست که باید بگویم این حرف نادرست است.

وی ادامه داد: برای ارائه این طرح به مجلس تمام بند های آن آنالیز و کارشناسی شده نوشته شده است حتی سازمان امور مالیاتی کشور نسبت به این اعداد و ارقام مخالفت داشت و بیان می کرد که این اعداد سنگین هستند، ولی تصویب شد.

رئیس کمیسیون مالی مجلس گفت: این قانون تا حدودی می تواند به اندازه خودش بازدارنده باشد و مشکل مسکن را حل نماید.

پورابراهیمی با اشاره به افزایش قیمت مسکن گفت: برای این مشکل باید از ظرفیت های زیادی استفاده کرد تا بتوان مانع ازافزایش قیمت مسکن در کشور شد، اما قانون مالیات بر خانه های خالی تا حدودی می تواند یاری کننده باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در انتها بیان داشت: اگر مسکن در کشور بیش از حد فراوری گردد مطمئنا قیمت مسکن کاهش پیدا خواهد نمود و این را باید بدانیم که مجلس تکه ای از پازل را با تصویب این قانون تکمیل نموده است و باید تکه های دیکر توسط سایرین تکمیل گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1014

به "پور ابراهیمی: راه کاهش قیمت مسکن، افزایش فراوری است ، سازمان امور مالیاتی مخالف جریمه های قانون مالیات بر خانه های خالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پور ابراهیمی: راه کاهش قیمت مسکن، افزایش فراوری است ، سازمان امور مالیاتی مخالف جریمه های قانون مالیات بر خانه های خالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید