درودگر: هیچ حرفی علیه باشگاه تراکتور نزدم، صحبت هایم درباره کفاشیان شخصی بود

به گزارش مجله تور یک روزه، رئیس سازمان مالی فدراسیون فوتبال توضیحاتی را در رابطه با اختلافاتش با علی کفاشیان ارائه کرد.

درودگر: هیچ حرفی علیه باشگاه تراکتور نزدم، صحبت هایم درباره کفاشیان شخصی بود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، صادق درودگر در خصوص موضوع درخواست هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای بازگشت به این فدراسیون در جمع خبرنگاران گفت: کفاشیان آدم خوبی است. من از این موضوع خبر ندارم، من یک صحبت شخصی نموده بودم. اصلا از هیأت رئیسه و موضوعات آن هم خبر ندارم. نظر شخصی خودم را یکبار گفته ام و درباره صحبت نمی کنم و به شخصیت کفاشیان احترام می گذارم، او برای فوتبال زحمت کشیده. صحبت های من موضع شخصی خودم بوده است.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در خصوص اختلافی که با باشگاه تراکتور تبریز پیدا نموده، گفت: طرفداران و باشگاه تراکتور از همه این حرف ها مصون هستند، به دور از این حرف ها هستند، آنها خیلی احترام می گذارم و دوست شان دارم و سوءتفاهمی بیش نبوده است. کسی حرفی زده که این حرف، حرف غلطی بوده است.

درودگر در خصوص اینکه قاضی زاده هاشمی اعلام نموده بازگشت کفاشیان غیرقانونی است، گفت: به هر حال ایشان نماینده مجلس هستند و به قوانین بیشتر از ما آشنا هستند. من به این حوزه ورود نمی کنم و قاضی زاده هاشمی هر نظری دارد نظر قانونی است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا به خاطر بازگشت کفاشیان در هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال دودستگی ایجاد شده، بیان کرد: من اصلا از هیأت رئیسه هیچ خبری ندارم و ارتباطی هم با آنها ندارم، برای کار دیگری به فدراسیون آمده ام. من آدمی هستم که همواره حرف هایم را رُک می زنم و باید احترام همه را حفظ کنم.

درودگر در خصوص اینکه آیا هیأت رئیسه اخیراً با تاج ملاقاتی داشته، گفت: من خبر ندارم. اخبار را در رسانه ها می خوانم و نمی دانم.

وی در خصوص اینکه اصلی ترین اختلاف او با کفاشیان چیست، گفت: شدیداً نگران این بودم که ما به سمت تشکیل کمیته انتقالی برویم، اگر اتفاقی افتاد و کسی شیطنتی کرد، به سمتی می رفتیم که فوتبال آسیب می دید. اگر چیزی گفتم فقط برای این بود که خطایی فوتبال ما را تهدید نکند.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال ادامه داد: نه با کسی مشکل دارم و نه مورد دیگری است، آن چیزی که احساس کردم این بود که خدای ننموده خطری فوتبال کشور را تهدید کند.

وی در خصوص اینکه گفته بود کفاشیان فوتبالی نیست، توضیح داد: بله، همه حرف های که زده ام اثرش را در جامعه گذاشته، همواره سعی می کنم حرفی که می زنم واقعاً از صمیم قلبم باشد و براساس مسئولیت پذیری باشد. خدا را شکر اثر آن را در جامعه دیده اید، مثل همواره سعی نموده ام حرف اول را بزنم.

درودگر در خصوص ماجرای اختلاف با باشگاه تراکتور توضیح داد: من اصلا هیچ حرفی علیه باشگاه تراکتور و مردم خوب و غیور آذربایجان و طرفداران نزده ام. کسی چیزی را طرح نموده، من به آن اشاره کردم. با فرد کار داشتم. گفته اند که باشگاه تراکتور از من شکایت نموده، از خدایم است این باشگاه از من شکایت کند تا رفیق هایمان را از نزدیک ببینیم. الان از هم دور هستیم و حالا می توانیم جایی بنشینیم و با هم حال و احوال کنیم.

درودگر در مصاحبه خودش با یکی از برنامه های رادیو در خصوص باشگاه تراکتور صحبت نموده و قرار بوده مدارک لازم را دراختیار عوامل این برنامه قرار بدهد، اما این اتفاق نیفتاده، گفت: این مسئله اصلاً به باشگاه تراکتورسازی به هیچ عنوان ربط ندارد. نه به بازیکنان، نه به مربیان، نه به طرفداران، به هیچ کس ربطی ندارد، آنها مسئله ای ایجاد نکردند و روح شان هم خبر ندارد، من مدارک را برای آن برنامه فرستاده ام.

وی در خصوص اینکه اوضاع و احوال سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال چگونه است، گفت: اوضاع اقتصادی کشور زیاد خوب نیست، اما لیگ آغاز شود اوضاع خوب می شود و همه چیز به روال عادی برمی شود.

رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه از امطالبات اسپانسر باقی مانده، بیان کرد: اعداد و ارقام دست من نیست و دست بخش اقتصادی سازمان لیگ فدراسیون فوتبال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1022

به "درودگر: هیچ حرفی علیه باشگاه تراکتور نزدم، صحبت هایم درباره کفاشیان شخصی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: هیچ حرفی علیه باشگاه تراکتور نزدم، صحبت هایم درباره کفاشیان شخصی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید