درمانی جادویی برای درد مفاصل

به گزارش مجله تور یک روزه، تمام مواد را با هم ترکیب نموده و به خوبی هم بزنید. سپس ترکیب را داخل یک ظرف بریزید. برترین زمان برای مصرف این ترکیب درست قبل از خواب است، زیرا چند ساعت روی مفاصل مانده و به خوبی تاثیر خود را روی آن می گذارد.

درمانی جادویی برای درد مفاصل

خبرنگاران | ورود به چهل سالگی مسائل جسمی خود را به همراه دارد؛ مسائلی نظیر درد مفاصل خصوصا در زانوها، شانه ها و آرنج ها که البته بدون درمان هم نیست.

به گزارش خبرنگاران *، درد مفاصل در سنین پایین تر نیز رخ می دهد که البته دلایلی نظیر ورم مفاصل، روماتیسم، شکستگی، بلند کردن اجسام سنگین و یا آسیب های جسمی دارد. برای درد مفاصل چندین قرص و پماد وجود دارد، اما فارغ از مدت زمان مصرف، درد آن دوباره برمی شود.

خوشبختانه روس ها به فکر جایگزینی مناسب بوده اند. در درمان سنتی روسیه، ترکیبی وجود دارد که می تواند درد مفاصل را تنها پس از اولین استفاده از بین ببرد. خبر بهتر اینکه تمام مواد مورد احتیاج این خوراکی را می توان در آشپزخانه منزل پیدا کرد.

مواد مورد احتیاج

  • یک قاشق غذاخوری خردل
  • یک قاشق غذاخوری عسل
  • یک قاشق غذاخوری آب
  • یک قاشق غذاخوری نمک

طرز تهیه و مصرف

تمام مواد را با هم ترکیب نموده و به خوبی هم بزنید. سپس ترکیب را داخل یک ظرف بریزید. برترین زمان برای مصرف این ترکیب درست قبل از خواب است، زیرا چند ساعت روی مفاصل مانده و به خوبی تاثیر خود را روی آن می گذارد.

زمانی که ترکیب را روی محل درد ریختید، یک کیسه پلاستیکی روی آن گذاشته و با یک روسری یا پارچه پشمی آن را محکم کنید. اجازه دهید که این ترکیب 1.5 تا 2 ساعت روی مفصل بماند. اگر هم شب این کار را کردید، اجازه دهید که آن ترکیب تا صبح روی مفصل باقی بماند و سپس آن را باز کنید.

شما تاثیر استفاده از این ترکیب روسی را پس از اولین بار احساس خواهید کرد، اما برای نتیجه بهتر کافی است 4 یا 5 شب پشت سر هم از آن بر روی مفاصل خود بهره ببرید. این ترکیب کاملا طبیعی و آسان است، بنابراین اگر درد مفاصل دوباره آغاز شد، کافی است همین رویه را مجدد انجام دهید. البته این بار خیالتان راحت است که مواد شیمیایی مانند قرص وارد بدنتان نشده است.

خردل و مزایای آن

خردل ماده ای گیاهی است و خواص گوناگونی دارد. شما می توانید در صورت سوختگی نیز از خردل بهره ببرید. برای این کار یک لایه ضخیم خردل روی محل سوختگی ریخته و اجازه دهید تا درد ناشی از سوختگی بیفتند.

خردل حتی برای سرماخوردگی و گلودرد نیز خوب است. در چنین مواقعی کی قاشق غذاخوری خردل را میل کنید تا تاثیرات آن را ببینید. خردل علاوه بر این موارد برای سردرد نیز موثر است. در صورتی که سردرد دارید، کمی خردل روی پیشانی و گیجگاه خود بمالید و منتظر بمانید.

منبع: healthylifetricks

ترجمه: وبسایت خبرنگاران

مجموعه ای از برترین تصاویر تاریخ ایران و دنیا را اینجا ببینید

منبع: فرادید
انتشار: 1 شهریور 1401 بروزرسانی: 1 شهریور 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2086

به "درمانی جادویی برای درد مفاصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمانی جادویی برای درد مفاصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید