حامد تاب مغلوب قهرمان المپیک شد، دلخانی به دیدار رده بندی رسید

به گزارش مجله تور یک روزه، پیکارهای سه وزن دوم کشتی فرنگی قهرمانی دنیا که به عنوان اوزان المپیکی محسوب می شوند از صبح امروز در شهر نورسلطان کشور قزاقستان شروع شد که نمایندگان کشورمان در اوزان 67، 87 و 97 به میدان رفتند.

حامد تاب مغلوب قهرمان المپیک شد، دلخانی به دیدار رده بندی رسید

بر این اساس نتایج ملی پوشان ایران در سه وزن دوم به توضیح زیر است:

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول به مصاف اسماعیل بوررو مولینا، قهرمان المپیک و دنیا از کوبا رفت و با نتیجه 9 بر یک مغلوب گردید. وی برای راهیابی به گروه بازنده ها باید در انتظار فینالیست شدن این حریف کوبایی بماند.

در وزن 87 کیلوگرم که 39 کشتی گیر شرکت نموده اند، رامین طاهری پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف زاخاری برگ از سوئد می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار ختسوریانی از گرجستان و عباس اف از آذربایجان خواهد رفت. دنیس کودلا دارنده مدال نقره دنیا و برنز المپیک از آلمان و ژان بلینیوک دارنده مدال طلای دنیا و نقره المپیک از اوکراین از کشتی گیران مطرح حاضر در گروه طاهری هستند.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور نخست با پیتر اوهلر از آلمان مبارزه می نماید که در صورت رجحان در این مسابقه در دور بعد به مصاف کریل میلوف دارنده مدال نقره دنیا از بلغارستان خواهد رفت. گابریل روسیلو کایند از کوبا، بالاز کیس دارنده مدال های طلا و برنز دنیا از مجارستان، آرتور آلکسانیان، قهرمان المپیک و دنیا از ارمنستان در گروه ساروی هستند.

همچنین در دیدارهای شانس مجدد چهار وزن نخست نیز که صبح امروز برگزار گردید در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی به میدان رفت و توانست با شکست حریف کره ای به دیدار رده بندی راه یابد. دلخانی صبح امروز در گروه بازندها به مصاف جین هوونگ جونگ از کره جنوبی رفت و با نتیجه 5 بر 3 پیروز شد. وی با این پیروزی راهی دیدار رده بندی شد تا عصر امروز برای کسب مدال برنز رقابتهای دنیای به مصاف اسلاویک گالستیان از ارمنستان برود. دلخانی روز گذشته پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف استپان ماریانیان از روسیه رفت و با نتیجه 4 بر 2 مغلوب حریف شد. اما با راهیابی این حریف روس به فینال دلخانی هم به گروه شانس مجدد راه یافت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 363

به "حامد تاب مغلوب قهرمان المپیک شد، دلخانی به دیدار رده بندی رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامد تاب مغلوب قهرمان المپیک شد، دلخانی به دیدار رده بندی رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید