افشاگری بهترین دوست و ساقدوش ایوانکا ترامپ از رفتارهای دختر رئیس جمهور آمریکا

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرنگاران : لیساندرا اورستروم که یک دهه بهترین دوست ایوانکا ترامپ و در مراسم ازدواجش با جرد کوشنر ساقدوش عروس بود، در یک روایت افشاگرانه مسائلی عجیب از رفتارهای دختر رئیس جمهوری آمریکا فاش نموده است.

افشاگری بهترین دوست و ساقدوش ایوانکا ترامپ از رفتارهای دختر رئیس جمهور آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از همشهری آنلاین، دیلی میل بیان کرد، این زن 38 ساله در روایتی که برای نشریه معتبر ونیتی فر نوشته، در آستانه خروج ایوانکا از کاخ سفید و بازگشت به زندگی معمولی سراغ جنبه های کمتر نادیده و ناشنیده از دوران نوجوانی و جوانی این چهره سرشناس و جنجالی آمریکا رفته است. لیساندرا تقریبا تمام دوران مدرسه را بهترین دوست ایوانکا و به گفته خودش یار جدایی ناپذیر او بود و حتی در مراسم اردواج ایوانکا با کوشنر وظیفه ساقدوشی عروس را بر عهده داشت.

او که روزنامه نگار شده و برای آبزرور و هافینگتن پست می نویسد، در توصیف ویژگی های شخصیتی ایوانکا در دوران مدرسه چنین نوشته است: در فضاهای عمومی بسیار جذاب و خوش خلق به نظر می رسید اما در خلوت پرافاده و بداخلاق بود. در مدرسه کارهای بدش را گردن دیگر بچه ها می انداخت تا خودش خلاص گردد. ایوانکا و لیساندرا هر دو در یک مدرسه دخترانه خصوصی درس می خواندند و انتها کلاس هشتم را در اتاق خودشان جشن گرفته بودند.

لیساندرا و ایوانکا در جشن خودمانی انتها کلاس هشتم

از دیگر نکته هایی که دوست پیشین ایوانکا درباره او فاش نموده، مربوط به پیشنهاد خواندن یک کتاب است؛ جایی که دختر رئیس جمهوری امروز آمریکا با خشم به دوست خود گفته است: چرا اصلا باید به من بگویی یک کتاب داستان درباره فقرای لعنتی بخوانم؟ در واقع، ایوانکا از همان دوران نوجوانی شیفته پول و ثروت پدر و خانواده اش بوده اما کوشش می نموده بین مردم خود را بی تفاوت نشان بدهد. لیساندرا هدف خود را از نوشتن این روایت، فاش کردن چهره واقعی ایوانکا دانسته است.

رابطه دوستی لیساندرا و ایوانکا اندکی پس از ازدواج ترامپ با کوشنر در 2009 به انتها رسید. در واقع ایوانکا با درگیر شدن در کارهایی که علاقه ای به آنها نداشت دیگر نتوانست رابطه خود را با دوست قدیمی و صمیمی اش ادامه دهد. با اینکه بیش از یک دهه از انتها نه چندان رسمی این رابطه محبت آمیز می گذرد، این دو رابطه ای احترام آمیز با هم دارند و ایوانکا صفحه لیساندرا را در توییتر دنبال می نماید.

کتابی که لی به دوست خود ایوانکا پیشنهاد نموده بود بخواند، سقوط امپراتوری نوشته ریچارد روسو بود؛ رمانی که سال 2002 جایزه معتبر پولیتزر برد و یک سریال دو قسمتی هم سال 2005 بر اساس آن در شبکه اچ بی او ساخته شد. به گفته لیساندرا، ایوانکا از همان دوران نوجوانی شیفته صندلی، پول و قدرت بود و مانند پدرش می توانست برای نجات دادن خودش همه را زیر اتوبوس بیندازد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1283

به "افشاگری بهترین دوست و ساقدوش ایوانکا ترامپ از رفتارهای دختر رئیس جمهور آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری بهترین دوست و ساقدوش ایوانکا ترامپ از رفتارهای دختر رئیس جمهور آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید