احیاء یک واحد فراوری صافی دیالیز در البرز

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرنگاران/البرز استاندار البرز از تزریق و تخصیص 300 میلیارد ریال اعتبار به شرکت تجهیزات پزشکی سها اطلاع داد و گفت: خوشبختانه با همکاری مسئولان دستگاه های اجرایی استان و پیگیری کارگروه تسهیل، اعتبار مورد احتیاج برای راه اندازی مجدد این شرکت تولیدی اختصاص یافت.

احیاء یک واحد فراوری صافی دیالیز در البرز

عزیزاله شهبازی با بیان این مطلب در آئین راه اندازی خط فراوری جدید صافی های دیالیز در واحد فراوریی تجهیزات پزشکی سها که با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور برگزار گردید، اظهار کرد: کمتر از یک ماه پیش مشکل این شرکت فراوریی در کارگروه تسهیل و سرمایه گذاری استان مطرح و در پی آن بازدیدی از این شرکت صورت گرفت.

وی اضافه کرد: در این شرکت تجهیزات پزشکی که دارای برندی ملی و در خاورمیانه نیز بازار مناسبی دارد، 800 کارگر و کارمند مشغول فعالیت هستند که متاسفانه به دلیل عدم تامین اعتبار مورد احتیاج خط فراوری آن متوقف شده بود که به لطف پرودگار و همکاری مسئولان و تیم مالی استان امروز شاهد شروع فعالیت مجدد آن در عرصه فراوری داخلی هستیم.

این مسئول با اشاره به اینکه در این شرکت فراوریی در طول سال 2.5 میلیون صافی دیالیز که بسیار مورد احتیاج بیماران دلیالیزی است فراوری می گردد، خاطر نشان کرد: در سال رونق فراوری که راهبرد سال 98 است گامی دیگر در عرصه فراوری و صنعت کشور و استان برداشته شده است که حاصل تعامل و همکاری مسئولان استان در حوزه های مختلف است.

استاندار البرز همچنین از اعلام آمادگی استان البرز برای فعال نمودن شرکت فراوریی تجهیزات پزشکی سها 2 اطلاع داد و گفت: شرکت شماره دو فراوری تجهیزات پزشکی سها نیز در حال حاضر با مسائل و چالش هایی روبرو است که با پیگیری معاونت مالی استانداری مورد توجه و پیگیری قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 614

به "احیاء یک واحد فراوری صافی دیالیز در البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احیاء یک واحد فراوری صافی دیالیز در البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید