استارتاپ

خبرنگاران ورود بخش خصوصی به دانشگاه دستاوردهای ارزنده ای داشته است

تهران- خبرنگاران- معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: ورود بخش خصوصی به [تاسیس و مدیریت] دانشگاه ها موجب بیان حرف های تازه و کسب دستاوردهای ارزنده ای شده است، الگوهای پیروز دانشگاه های خصوصی در پیشرفت های فناورانه دنیا نشان از کارآمدی این دسته مراکز...

13 آذر 1399

ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بر ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان تاکید کرد و گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت های استارت آپی که بتوانند سرویس های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می کند.

29 آبان 1399

هیوندای قصد دارد خط تولید خودروی پرنده راه اندازی کند

هیوندای به عنوان بزرگ ترین خودروساز کره جنوبی، گام های بیشتری در راستا ساخت خودروی پرنده برمی دارد و قصد دارد خط تولید مجموعه کاملی از هواگردها را راه اندازی کند که پیش بینی می کند طی یک دهه آینده در آسمان شهرها کاربردی شوند.

25 آبان 1399

فراخوان ثبت نام مدیران در دوره کوتاه مدت مدیریت در کانادا

دوره مدیریت و آشنایی با روش های مهاجرت به کانادا طول مدت دوره: b>14 روز مدرک زبان مورد احتیاج:احتیاج ندارد شهر : ونکوور و تورنتو شهریه و هزینه اسکان و تغذیه: 3500 دلار هدف دوره: آموزش مدیریت و کارافرینی و ثبت...

26 خرداد 1399

از راه اندازی آموزشگاه ملی نان در جنوب شهر تهران تا تشخیص جهش ژنتیکی تنها با چند قطره خون

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.

9 فروردین 1399

مراکز نوآوری جهاددانشگاهی بهترین نهادهای توسعه گری و اشتغالزایی مولد هستند

خبرنگاران/کردستان معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت:مراکز نوآوری جهاددانشگاهی بهترین نهادهای توسعه گری و ظرفیت هایی برای توسعه اشتغال مولد و پایدار هستند.

5 اسفند 1398

وزارت نفت قاطعانه از فعالیت شرکتهای دانش بنیان حمایت می کند

به گزارش خبرنگاران، بیژن زنگنه در اولین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف گاز که صبح امروز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، گفت: هر کاری نیاز به اهتمام و علاقه مدیریت ها دارد. اگر این موضوع محقق شود، 70-60 درصد کارها انجام خواهد شد.

4 بهمن 1398

دلایل شکست مشاغل در ایران از نگاه یک کارآفرین

رئوف رحیمی یکی از کارآفرینان پیروز کردستانی و مخترع اولین سیستم مانیتورینگ شغلی در کشور است کە تحت عنوان سنە نامگذاری و در سال 93 از آن رونمایی شدە و در دفتر ریاست جمهوری بە عنوان طرح ملی بە ثبت رسیدە است.

20 مهر 1398

پیغام انسانی تهران به وین

خبرنگاران آنلاین:هم زمان با سفر پیروز حناچی به اتریش، یادداشت او درباره اشتراکات فرهنگی و زمینه های همکاری دو شهر تهران و وین در روزنامه خبرنگاران منتشر شد.

8 مهر 1398

تجهیزات داخلی انتقال نوری جایگزین نمونه خارجی شد

تهران- خبرنگاران- جوانان ایرانی در یک استارتاپ پیروز به فراوری تجهیزات ارتباطی و مخابراتی شدند که با این اقدام این محصولات تحریمی در کشور بومی سازی شد، تجهیزاتی که حتی در سیل اخیر هم به کار آمد و نیازهای ارتباطی استان لرستان را با سرعتی بالا برطرف کرد.

19 تیر 1398