ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان

به گزارش مجله تور یک روزه، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بر ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان تاکید کرد و گفت: دولت از حضور جوانان و شرکت های استارت آپی که بتوانند سرویس های خوبی را در حوزه انرژی ساختمان به مردم ارائه دهند، حمایت می کند.

ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان

به گزارش شانا به نقل از ایرنا، سورنا ستاری امروز(سه شنبه، 22 مهرماه) در آیین رونمایی از سامانه پایش اطلاعات انرژی ساختمان که در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار گشت، گفت: زیرساخت خوبی در مرکز تحققیات راه، مسکن و شهرسازی برای کاهش و نهادینه شدن مصرف بهینه انرژی ایجاد شده است.

وی با تاکید بر اینکه بیش از هر چیز به حضور جوانان و ایجاد استارت آپ های حوزه انرژی و شرکت ها نیاز داریم، شرح داد: تا این مبحث به یک مبحث تجاری تبدیل نشود نمی تواند دوام داشته باشد.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به دربرگیرندگی بالای حوزه بهینه سازی انرژی اشاره و شرح داد: نه تنها اقتصاد انرژی، بلکه حوزه های فناوری و خدمات در این چرخه نقش آفرین شده است. ارزش افزوده و درآمدهای این حوزه به قدری جذاب و رقابتی است که می تواند زمینه ساز شکل گیری طیف گسترده ای از استارتاپ ها در بخش انرژی ساختمان شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1221

به "ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت حضور استارت آپ ها در حوزه انرژی ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید