یوفا: نحوه و زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعیین نیست

به گزارش مجله تور یک روزه، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به خبر احتمال برگزاری دیدارهای مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا در یکی از کشورهای روسیه، آلمان یا پرتغال واکنش نشان داد.

یوفا: نحوه و زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعیین نیست

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش خبرنگاران، یوفا بیان کرد این اتحادیه تا به امروز هیچ تصمیمی درباره نحوه و زمان برگزاری ملاقاتهای مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا نگرفته اما گزینه های مختلفی را در اختیار دارد. کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا در جلسه 17 ژوئن (28 خرداد) تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد نمود.

پیش از این روزنامه بیلد آلمان بیان کرد کشورهای روسیه، آلمان و پرتغال آماده میزبانی از ملاقاتهای تجمیعی مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا با توجه به شیوع ویروس کرونا هستند.

سرویس رسانه ای اتحادیه فوتبال اروپا در این رابطه به خبرگزاری تاس روسیه بیان کرد: کارگروه ویژه ای با حضور نمایندگان لیگ قهرمانان و باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها تشکیل شده است. هدف از این کار تصمیم گیری درباره نحوه و زمان برگزاری لیگ قهرمانان اروپا است که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد. در حال حاضر گزینه های مختلفی وجود دارند، اما در این مرحله هنوز هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است.

خبرگزاری فرانسه نیز اعلام نموده است کشور دریافت کننده میزبانی ملاقات فینال فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا رقابت های مرحله یک چهارم و نیمه نهایی را نیز برگزار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1000

به "یوفا: نحوه و زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوفا: نحوه و زمان برگزاری مرحله نهایی لیگ قهرمانان اروپا تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید