کشف موجود دریایی مرموز به طول 7 متر در انگلستان

به گزارش مجله تور یک روزه، دانشمندان در تلاشند تا هویت هیولای مرموز دریایی را که بیش از 23 فوت (7 متر) طول و وزن تقریبی چهار تن دارد را کشف نمایند.

کشف موجود دریایی مرموز به طول 7 متر در انگلستان

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، موجودی بزرگ الجثه هفته گذشته در ساحل Broad Haven South در Pembrokeshire، ولز پیدا و به گروه تحقیقات روی آبزیان در انگلستان گزارش شد. اما تا به امروز و با وجود این که این حیوان مرموز در حال تجزیه است، کارشناسان قادر به شناسایی هویت آن نبودند و اکنون باید یک نمونه برای آزمایش ارسال گردد. متیو وستفیلد، عضو تیم تحقیقاتی گفت: دانستن و کشف هویت این حیوان بسیار سخت است، زیرا در اثر جزر و مد های زیاد تجزیه شده است.

در عکس ها، بقایای موجود در بعضی از نقاط به صورت پوسته ای چون پارچه خاکستری و در بعضی دیگر عناصر استخوانی دیده می گردد. هیچ نشانه مشخصی از زیست شناسی این موجود وجود ندارد، زیرا به نظر می رسد سر ناپدید شده و هیچ اندامی نیز دیده نمی گردد.

اگرچه وستفیلد ستون فقرات را به طول تقریبی 23 فوت شناسایی کرد، اما مقیاس واقعی حیوان نامشخص است. وستفیلد گفت: اساساً کل مولفه ها در حال پوسیدگی یا از بین رفتن بودند. من گزارشی در خصوص جسم بزرگی که در ساحل کشف شد، گرفتم. خانمی که در واقع این موضوع را به ما گفت کمی تحقیق کرد و در ابتدا گفت که فکر می کرد ممکن است یک کوسه باشد. با تصویری که در ابتدا به دلیل اندازه و کمیاب بودن وجود داشت ما چنین تصور نمی کردیم. کوسه های باسکی در سواحل اطراف ولز هستند؛ بنابراین در ابتدا فکر می کردیم که این یک نهنگ است، اما وقتی رسیدیم و آن را آزمایش کردیم، روشن است که قطعاً اینطور نبوده است.

وی ادامه داد: اولین سرنخ بوی ماهی پوسیده بود. بوی ماهی در حال تجزیه با بوی نهنگ های تجزیه شده متفاوت است. ما عکس گرفتیم، چند نمونه را برداشتیم و آن ها را به موزه تاریخ طبیعی و بعضی تیم های تخصصی و باغ وحش لندن فرستادیم.

وی اضافه کرد: ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد. در خصوص آنچه این هیولای دریایی را به قتل رساند، مشخص علت مرگ این حیوان کاملاً غیرممکن است.

تیم تحقیق گفت: بقایای موجود اکنون باید در هر کجا که هستند دفن شوند و یا قطعات کوچک آن ها را از ساحل برداشته و یا به طبیعت برگرداند تا فرایند خود را برای تجزیه طی نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1487

به "کشف موجود دریایی مرموز به طول 7 متر در انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف موجود دریایی مرموز به طول 7 متر در انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید