پسران کاراته کرمان قهرمان کشور شدند

به گزارش مجله تور یک روزه، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته انتخابی رده های سنی ایران با حضور 972 کاراته از سراسر کشور تحت اسم جام امام علی (ع)، طی روزهای 17 الی 20 مهر ماه در شهر زنجان برگزار گردید.

پسران کاراته کرمان قهرمان کشور شدند

در خاتمه این رقابت ها و در مجموع کاتا و کومیته رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید، کرمان با کسب 7 طلا، 6 نقره و3 برنز در جای نخست ایستاد و قهرمان شد. تهران و مازندران با 3 طلا، 2 نقره و 6 برنز در جای دوم ایستاده و کرمانشاه با یک طلا، یک نقره و 3 برنز سوم شد.

تیم های خوزستان با یک طلا، یک نقره و 2 برنز، زنجان با یک طلا و یک نقره، فارس با یک طلا و یک برنز، کردستان به همراه خراسان رضوی و قم هرکدام با یک طلا عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند.

اما در رده سنی نوجوانان پسران تیم های تهران با 2 طلا، یک نقره و یک برنز، کرمان با 2 طلا با یک نقره، مازندران یک طلا، یک نقره و 2 برنز، خوزستان با یک طلا و 2 برنز، قزوین با یک نقره و یک برنز، زنجان و کرمانشاه هر کدام با یک نقره، آذربایجان غربی با 2 برنز، هرمزگان، گیلان، یزد و لرستان هر کدام با یک برنز مکان های اول تا دوازدهم جدول رده بندی را کسب کردند.

در رده سنی جوانان، کرمان با کسب 3 طلا، 4 نقره و یک برنز، مازندران با یک طلا و 3 برنز، تهران با یک طلا و 2 برنز، فارس و زنجان هرکدام با یک طلا، خوزستان، اصفهان و البرز هرکدام با یک نقره، - کرمانشاه و آذربایجان شرقی هر کدام با 2 برنز، اردبیل، یزد، لرستان و مرکزی هم با یک برنز اول تا یازدهم شدند.

تیم های کرمان با 2 طلا، یک نقره و 2 برنز، مازندرانب با یک طلا، یک نقره و یک برنز، کرمانشاه با یک طلا و یک برنز، کردستان، قم و خراسان رضوی هر کدام با یک طلا، گیلان با 2 نقره ویک برنز، تهران با یک نقره و3 برنز، آذربایجان شرقی و قزوین هرکدام با یک نقره، اصفهان، چهار محال بختیاری، فارس، ایلام، مرکزی و البرز هم با یک برنز در رده سنی امید پیروز به کسب عناوین اول تا یازدهم شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1800

به "پسران کاراته کرمان قهرمان کشور شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسران کاراته کرمان قهرمان کشور شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید