نخستین آزمون صلاحیت تدریس مجازی موسیقی

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرگزاری خبرنگاران- آزمون دریافت کارت صلاحیت تدریس مربیان آکادمی های آزاد هنری به صورت مجازی برگزار می گردد.

نخستین آزمون صلاحیت تدریس مجازی موسیقی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، آزمون متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس مربیان آکادمی های آزاد هنری رشته موسیقی به منظور جلوگیری ازشیوع بیماری کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی، از راه دور و به صورت آنلاین در حال برگزاری است.

در این آزمون ها، استان تهران با تعداد 32 نفر در دو گرایش سازهای کوبه ای و ساز سنتور و استان همدان با تعداد 137 نفر در کلیه گرایش ها حضور داشتند. همچنین کلیه متقاضیان ثبت نام شده رشته موسیقی استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی با تعداد 150 نفر در همه گرایش ها در حال اجرا است.

این آزمون ها طبق تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور هنری و موسسه فرهنگی هنری خانه موسیقی ایران با نظارت دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های هنری برگزار می گردد.

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس می توانند به سامانه aes.farhang.gov.ir مراجعه و پس از مطالعه شیوه نامه کارت صلاحیت تدریس نسبت به ثبت نام در رشته مورد تقاضا اقدام نمایند.

تفاهم نامه برگزاری آزمون های متقاضیان سایر رشته ها (به جز موسیقی) نیز با موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر منعقد شده و فرایند برگزاری آزمون این رشته ها به صورت استانی و طی روزهای آینده انجام خواهدشد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1200

به "نخستین آزمون صلاحیت تدریس مجازی موسیقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین آزمون صلاحیت تدریس مجازی موسیقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید