مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند تمدید شد

به گزارش مجله تور یک روزه، به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی بخشنامه ای به بانک های عامل پرداخت وام ودیعه مسکن ابلاغ کرد تا کسانی که در بانک برای دریافت این وام تشکیل پرونده داده اند تا پایان اسفند وام آن ها پرداخت شود.

مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند تمدید شد

پروانه اصلانی افزود: از مجموع 920 هزار پیامک متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن، 805 هزار نفر مشمول دریافت این وام بودند که حدود 337 هزار نفر، بانک مورد نظر خود را انتخاب کرده اند ضمن اینکه از این تعداد 231 هزار نفر تشکیل پرونده داده اند و بقیه به دلیل نداشتن اجاره نامه رسمی و یا کد رهگیری معتبر، از تشکیل پرونده منصرف شدند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: تا به امروز 214 هزار نفر وام ودیعه مسکن دریافت کردند و بقیه کسانی که تشکیل پرونده دادند یعنی حدود 10 تا 15 هزار نفر باقی مانده، می توانند تا پایان سال با مراجعه به بانک وام خود را دریافت کنند.

خانم اصلانی در پاسخ به این سوال که قرار بود یک میلیون نفر وام ودیعه مسکن دریافت کنند، اما رقم دریافت کنندگان خیلی کمتر از پیش بینی بوده است افزود: پرونده پرداخت وام ودیعه مسکن امسال تا پایان اسفند بسته می شود و برای سال آینده نیز این موضوع را مجدداً پیگیری خواهیم کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1462

به "مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت دریافت وام ودیعه مسکن تا پایان اسفند تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید