فوت 3 نفر در برخورد پژو 207 به تیر برق

به گزارش مجله تور یک روزه، جلال ملکی گفت: ساعت 23:40 شب گذشته یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی، بعد از خیابان اردستانی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

فوت 3 نفر در برخورد پژو 207 به تیر برق

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اعلام کرد: آتش نشانان در مدت زمان دو دقیقه در محل حادثه حاضر شدند و مشاهده کردند که یک دستگاه خودروی پژو 207 به سه سرنشین مرد جوان حدوداً میان 25 تا 30 سال به علت نامعینی از مسیر اصلی منحرف شدند و پس از عبور از جوی کنار بزرگراه با تیر برق فلزی کنار بزرگراه به شدت برخورد نموده و خودرو کاملاً متلاشی شده بود و تیر برق نیز شکسته بود.

وی اظهار کرد: یک نفر از سرنشینان از داخل خودرو به بیرون افتاده بود و دو نفر دیگر داخل خودروی متلاشی شده گرفتار شده بودند و معین بود که هر سه سرنشین آسیب های خیلی شدیدی دیده اند.

ملکی اعلام کرد: آتش نشانان فوراً عملیات را شروع می نمایند و دو نفر دیگر را نیز از داخل خودرو خارج کردند و سه نفر تحویل عوامل اورژانس شدند که متأسفانه معین شد بر اثر شدت جراحات وارده در لحظات اولیه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران مطرح کرد: محل تحویل عوامل انتظامی و راهور شد و در ساعت 00:34 عملیات به انتها رسید.

وی با اشاره به این نکته که طی سه روز اخیر دو مورد حادثه مشابه اتفاق افتاده است، گفت: باید یک بازنگری در ایمنی این خودرو ها لحاظ گردد و در صورت احتیاج از کارشناسان و متخصصان بیرونی نیز مساعدت گرفته گردد و توقع است که نهاد های نظارتی بیش از پیش نظارت داشته باشند.

منبع: فرارو
انتشار: 14 دی 1401 بروزرسانی: 14 دی 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2148

به "فوت 3 نفر در برخورد پژو 207 به تیر برق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت 3 نفر در برخورد پژو 207 به تیر برق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید