سلطانی فر: شرایط تنیس ایران در آسیا خوب نیست

به گزارش مجله تور یک روزه، وزیر ورزش و جوانان گفت: وقتش رسیده که فدراسیون یک ساماندهی جدید گردد و برنامه ریزی جدیدی را انجام دهد زیرا الان شرایط ما در آسیا خوب نیست و ما باید در سیاست ها و برنامه ریزی ها بازنگری کنیم تا موقعیت خودمان در آسیا را بهبود ببخشیم .

سلطانی فر: شرایط تنیس ایران در آسیا خوب نیست

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی لحظه آخری همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر اضافه کرد: با توجه به نیازهای که رشته های مختلف ورزشی به منظور گسترش فضاهای ورزشی دارند، از سه سال پیش کوشش گسترده ای را برای تحقق این مهم با استفاده بیشتر از منابع بخش خصوصی شروع کردیم. استفاده از منابع بخش خصوصی هم در قانون بودجه ما هست هم در قوانین دیگر هست که بتوانیم پروژه های نیمه تمام را بصورت BOT برای تکمیل به بخش خصوصی واگذار کنیم و هم اینکه از مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری آنها با اعطای تسهیلات ارزان تر، استفاده کنیم.

وی گفت: وقتش رسیده است که فدراسیون یک ساماندهی جدید گردد و برنامه ریزی جدیدی را انجام دهد چرا که الان شرایط ما در آسیا خوب نیست و ما باید در سیاست ها و برنامه ریزی ها بازنگری کنیم تا موقعیت خودمان در آسیا را بهبود ببخشیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استعدادهای خیلی خوبی در تنیس داریم، اظهار داشت: اگر خوب سرمایه گذاری کنیم و از سنین پایین روی آنها کار کنیم مطمئنا در آینده می توانیم ، موقعیت خود در آسیا را بهبود ببخشیم و با حضور در رویدادهای مختلف بین المللی از فرصت هایی که در اختیارمان قرار می گیرد ،استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 647

به "سلطانی فر: شرایط تنیس ایران در آسیا خوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: شرایط تنیس ایران در آسیا خوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید