سفر مدیران 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی

به گزارش مجله تور یک روزه، قرار است مدیران عامل 4 باشگاه ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا برای جلسه با مسئولان AFC راهی مالزی می شوند.

سفر مدیران 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمدحسن انصاری فرد دو شب قبل پس از گفت وگو با بعضی مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت وگویی با وزیر ورزش پیشنهاد داد نمایندگان چهار باشگاه ایرانی نظرات خود و طرفداران پرشماری که دارند، راهی مالزی شده و با مقامات ارشد کنفدراسیون فوتبال آسیا مذاکره نمایند.

این پیشنهاد انصاری فرد با استقبال سلطانی فر همراه شد و وزیر ورزش از مدیرعامل پرسپولیس خواست این موضوع را به شکل جدی پیگیری کند.

انصاری فرد در جلسه دیروز نمایندگان چهار باشگاه ایرانی با مسئولان فدراسیون نیز خواستار آن شد که به کنفدراسیون اعلام گردد این چهار تیم خواستار مذاکره با مسئولان ارشد کنفدراسیون هستند. این خواسته با استقبال بهاروند و شکوری همراه بود و مکتوب به کنفدراسیون اعلام شد و با آن موافقت شده است.

شکوری دبیر فدراسیون و مدیران عامل چهار باشگاه ایرانی برای رایزنی ها و انتقال دغدغه ها به سران کنفدراسیون به احتمال زیاد امشب راهی مالزی می شوند و مقامات ایرانی که در کنفدراسیون کرسی دارند نیز حمایت خود را از این اقدام اعلام داشته اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 606

به "سفر مدیران 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر مدیران 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید