دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان مدارس دولتی در آموزش و پرورش استان را برگزار می نماید

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرگزاری خبرنگاران-اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی؛در مورد برگزاری دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان مدارس دولتی در آموزش و پرورش درسطح استان، توسط آکادمی های زبان های خارجی گلدیس اطلاعیه آموزشی صادرنمود .

دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان مدارس دولتی در آموزش و پرورش استان را برگزار می نماید

در این اطلاعیه آمده است ؛ با سلام و احترام به اطلاع همکاران محترم می رساند دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان دولتی در استان آذربایجانشرقی توسط آکادمی های زبان های خارجی گلدیس برگزار می شودکه دراین راستا محتوای آموزشی توسط گلدیس تهیه و ارایه شده است .

شایان ذکر است آکادمی های زبان های خارجی گلدیس با مجوز رسمی از سازمان اداری استخدامی کشور دوره آموزشی با عنوان زبان انگلیسی عمومی با کد آموزشی91007445به مدت 34ساعت را برگزار می کند.

تمامی فرآیند برنامه ریزی اجرا و صدور گواهینامه این دوره به وسیله آن آکادمی انجام می پذیرد و در قالب گواهینامه های برون سازمانی در سامانهltms ثبت خواهد بود همکاران علاقمند جهت اطلاع و آگاهی از تقویم اجرایی و سایر شرایط مربوطه می توانند به آدرس الکترونیکی زیر مراجعه نمایید.

آدرس الکترونیکی http://amooz.gogoldis.com

تلفن پاسخگویی: 33317538-041

(شیفت صبح: 8:30الی12:30-شیفت عصر: 16الی20)

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1439

به "دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان مدارس دولتی در آموزش و پرورش استان را برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره های ضمن خدمت زبان انگلیسی عمومی برای مدرسان مدارس دولتی در آموزش و پرورش استان را برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید