درصد تغییر قیمت مسکن شیراز در یک سال گذشته ، کدام منطقه ها کمترین اندازه افزایش را داشته است؟

به گزارش مجله تور یک روزه، به گزارش خبرنگاران، با توجه به آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، قیمت مسکن در شهر شیراز در یک سال گذشته افزایش یافته است. بر اساس نرخ فروش آپارتمان در نیازمندی های دیوار شهر شیراز فهرستی از منطقه ها و محلاتی که در یک سال گذشته کمترین افزایش قیمت را داشته اند به دست آمده است.

درصد تغییر قیمت مسکن شیراز در یک سال گذشته ، کدام منطقه ها کمترین اندازه افزایش را داشته است؟

بر اساس داده های موجود در جدول زیر، محله اطلسی با یک درصد افزایش قیمت در از مهر 99 تا مهر 1400 در کنار محلات تاچارا و ریشمک با دو درصد افزایش قیمت، کم ترین افزایش قیمت آپارتمان در بین محلات جدول زیر را ثبت نموده اند.

محله زرهی با افزایش 3.3 درصدی و زرگری و ستارخان با افزایش حدود 4.5 درصدی برای میانه قیمت خرید آپارتمان همراه بودند.

شهر تازه صدرا و شهرک امام رضا با افزایش حدود هفت درصدی قیمت همراه بودند. بر اساس آگهی های سایت دیوار میانه قیمت خرید مسکن در یک سال گذشته در شهرک سراج 7.6 درصد و شهرک گلستان 11.9 درصد همراه بودند که در بین محلات زیر بیش ترین درصد افزایش قیمت را داشتند.

محلاتی که در جدول زیر از آن ها نام برده شده است محلاتی هستند که در بین آگهی های سایت دیوار در یک سال گذشته کم ترین درصد افزایش(تغییر) قیمت را داشتند. بعلاوه دقت داشته باشید میانگین قیمت ها در جدول زیر بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار به دست آمده است.

در جدول زیر میانه قیمت خرید آپارتمان در بعضی از محلات شیراز و بعلاوه درصد افزایش قیمت ماهانه(از شهریور 1400 تا مهر 1400) و درصد افزایش قیمت سالانه(از مهر 99 تا مهر 1400) را مشاهده می کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1838

به "درصد تغییر قیمت مسکن شیراز در یک سال گذشته ، کدام منطقه ها کمترین اندازه افزایش را داشته است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درصد تغییر قیمت مسکن شیراز در یک سال گذشته ، کدام منطقه ها کمترین اندازه افزایش را داشته است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید