خبرنگاران مدیران مراکز مشاوره ازدواج شرق کشور در مشهد گردهم آمدند

به گزارش مجله تور یک روزه، مشهد- خبرنگاران- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: اولین دوره دانش افزایی ویژه مدیران، روانشناسان و کارشناسان مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده پنج استان شرقی کشور در مشهد برگزار گردید.

خبرنگاران مدیران مراکز مشاوره ازدواج شرق کشور در مشهد گردهم آمدند

اسماعیل حاجی آبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اضافه نمود: در این دوره 44 نفر از مدیران و کاشناسان این مراکز از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمان و سیستان و بلوچستان حضور داشتند.

وی ادامه داد: این دوره دانش افزایی که از 29 دی ماه تا اول بهمن ماه ادامه داشت با هدف ارتقای علمی مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده با حضور اساتید مجرب این حوزه برگزار گردید.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به شیوع کرونا و ممنوعیت فعالیت های حضوری آموزشی و جلسات، فعالیت مراکز مشاوره ازدواج نیز تحت تاثیر قرار گرفته و با چالش روبرو شد لذا برنامه ریزی شده است از ظرفیت فضای مجازی در این بخش بیشتر و گسترده تر استفاده گردد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر 15 مرکز مشاوره ازدواج زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی قرار گرفته است که 9 مرکز در مشهد و بقیه در سایر شهرستانها فعالیت دارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 بهمن 1399 بروزرسانی: 30 بهمن 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1398

به "خبرنگاران مدیران مراکز مشاوره ازدواج شرق کشور در مشهد گردهم آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیران مراکز مشاوره ازدواج شرق کشور در مشهد گردهم آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید