جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر

به گزارش مجله تور یک روزه، در پی معطلی حدود نیم ساعته مسافران پرواز 217 بیرجند - تهران در فرودگاه مهرآباد که نتوانستند کابین را ترک نمایند، مدیر روابط عمومی این شرکت هواپیمایی اظهار داشت: بعضی مسائل مطرح شده از جمله خرابی اتوبوس و ... به عنوان دلیل بروز این مشکل صحت ندارد، اما از مردم به این دلیل عذرخواهی می کنیم.

جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر

به گزارش ایسنا، پرواز ظهر امروز بیرجند - تهران با شماره 217 با مسائلی روبرو شد و مسافران با وجود نشستن هواپیما در فرودگاه مهرآباد راس ساعت 11:45 دقیقه نتوانستند پیاده شوند و در کابین هواپیما حدود نیم ساعت معطل مانده بودند.

بعضی رسانه ها از نبود اتوبوس در فرودگاه مهرآباد و خراب شدن آن به نقل از کادر پرواز و یکی از مسافران آن به عنوان علت بروز این مشکل خبر داده بودند. اما مهدی جهانی - مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) - در این باره گفت: به هیچ وجه خرابی اتوبوس و نبود آن به دلیل نداشتن قرارداد عامل بروز این مشکل نبوده است، چراکه همه تجیهیزات ما در فرودگاه مهرآباد از جمله اتوبوس ها متعلق به هماست.

وی اضافه کرد: براساس اصول ایمنی، این هواپیما برای پارک در محل اصلی و پیاده کردن مسافران، با موتور های خاموش و از طریق ماشین کشنده به محل پارک منتقل می گردد که به علت اشکال به وجود آمده در ماشین کشنده امکان انتقال هواپیما به محل اصلی پارک میسر نشد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) ادامه داد: با توجه به مشکل به وجود آمده، بلافاصله مجوز لازم برای روشن شدن موتور های هواپیما و حرکت به محل پارک جدید صادر شد و در این بین خروج هواپیما یکی از شرکت های هواپیمایی از پارکینگ، 12 دقیقه به طول انجامید که نهایتا با احتساب تاخیر قبلی، مسافران این پرواز در مجموع 25 دقیقه معطل می شوند.

جهانی تاکید نمود: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) وظیفه خود می داند به دلیل مسائل به وجود آمده از مسافران این پرواز عذرخواهی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1021

به "جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات معطلی مسافران پرواز 217 و عذرخواهی ایران ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید