تزریق دو دُز واکسن، شرط ورود به ایران

به گزارش مجله تور یک روزه، ، درمان و آموزش پزشکی تأکید کرد: شرط ورود هر کسی به کشور زدن دو دوز واکسن کرونا است.

تزریق دو دُز واکسن، شرط ورود به ایران

به گزارش ایسنا، بهرام عین اللهی ظهر امروز در نشست مشترک وزیران امور خارجه، میراث فرهنگی و گردشگری و بهداشت و درمان که در محل وزارت خارجه با موضوع گردشگری برگزار گردید، با ارائه آماری از مقدار واکسیناسیون اجرا شده در کشور در دو دوز اول و دوم گفت: علیرغم واکسیناسیون اجرا شده و ادامه آن، مردم همچنان باید پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت نمایند تا فرایند شیوع ویروس در کشور کند گردد.

وی با بیان اینکه هر کسی که می خواهد وارد کشور گردد باید حتما دو دوز واکسن کرونا را تزریق نموده باشد، گفت: ما کوشش مان این است که با هماهنگی وزارت امور خارجه و وزارت گردشگری موضوع دیپلماسی سلامت را تقویت کنیم و بتوانیم خدمات بیشتری را به کسانی که به کشورمان برای دریافت تسهیلات بهداشتی مراجعه می نمایند، ارائه کنیم.

عین اللهی با بیان اینکه ارائه مناسب خدمات بهداشتی به گردشگران سلامت باعث تبلیغ در خصوص خدمات بهداشتی ایران خواهد بود و این موضوع منافع خوبی را برای کشور به همراه دارد، گفت: ما به تمام دانشکده های علوم پزشکی در مرز ها اعلام نموده ایم که موضوع گردشگری سلامت را راه بیاندازند. در شهر های بزرگ نیز ظرفیت های خوبی برای گردشگری سلامت وجود دارد و می توانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

وی گفت: امیدواریم در این جلسه بتوانیم تصمیمات خوبی در عرصه گردشگری و توسعه آن از جمله گردشگری سلامت با در نظر گرفتن پروتکل های بهداشتی و آیین نامه های مربوطه در این زمینه اخذ کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 آبان 1400 بروزرسانی: 22 آبان 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1816

به "تزریق دو دُز واکسن، شرط ورود به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق دو دُز واکسن، شرط ورود به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید