تاکید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرنگاران/قم مدیران عالی استان قم از جمله معاون هماهنگی امور مالی استاندار و مدیران کل استان بر لزوم اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تاکید کردند.

تاکید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی

جلسه شورای راهبردی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم در استانداری قم برگزار گردید. این نشست با حضور مهندس مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور مالی استاندار قم، دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان قم برگزار گردید.

در ابتدای این نشست مهندس کاویانی مدیرکل رفاه، کار و امور اجتماعی به تشریح اهمیت طرح مشاغل خانگی پرداخت و در ادامه نیز مهندس علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم با اشاره به زوایای مختلف طرح، به تشریح عملی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از جمله سه فاز تخصصی شناسایی مزیت های استان، استعداد سنجی و توانمندسازی و مشاوره وهمچنین اتصال به بازار به وسیله پلتفرم های فروش و پیشران های طرح و شبکه سازی پرداخت.

در خاتمه این نشست مهندس غضنفری با تاکید بر لزوم اجرای این طرح گفت: جهاددانشگاهی با توجه به برخورداری از بنیان های علمی قوی وپشتوانه نیروی انسانی متعهد و جهادی و جامعیت طرح و پیشنیه این مرکز مجری این طرح است و دستگاه های اجرایی نیز موظف به حمایت از این طرح هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1306

به "تاکید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید مدیران عالی استان قم بر لزوم اجرای طرح مشاغل خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید