امیر عبدالهیان: بازگشت روابط ایران و عربستان ظرفیت های بزرگی را در اختیار منطقه و دنیا اسلام قرار می دهد

به گزارش مجله تور یک روزه، وزیر خارجه: سیاست همسایگی به عنوان محور کلیدی سیاست خارجی دولت سیزدهم، با قوت در مسیر درست پیش می رود و دستگاه دیپلماسی فعالانه در پس تمهید گام های بیشتر منطقه ای است.

امیر عبدالهیان: بازگشت روابط ایران و عربستان ظرفیت های بزرگی را در اختیار منطقه و دنیا اسلام قرار می دهد

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: بازگشت روابط طبیعی میان ایران و عربستان ظرفیت های بزرگی را در اختیار دو کشور و بعلاوه منطقه و دنیا اسلامی قرار می دهد.

به گزارش ایسنا، حسین امیر عبدالهیان در توئیتی با اشاره به توافق ایران و عربستان برای از سرگیری روابط دو جانبه و اعلام این موضوع طی بیانیه مشترک در صفحه توئیتر خود نوشت: بازگشت روابط طبیعی میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی ظرفیت های بزرگی را در اختیار دو کشور، منطقه و دنیا اسلام قرار می دهد. سیاست همسایگی به عنوان محور کلیدی سیاست خارجی دولت سیزدهم، با قوت در مسیر درست پیش می رود و دستگاه دیپلماسی فعالانه در پس تمهید گام های بیشتر منطقه ای است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 اسفند 1401 بروزرسانی: 19 اسفند 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2180

به "امیر عبدالهیان: بازگشت روابط ایران و عربستان ظرفیت های بزرگی را در اختیار منطقه و دنیا اسلام قرار می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر عبدالهیان: بازگشت روابط ایران و عربستان ظرفیت های بزرگی را در اختیار منطقه و دنیا اسلام قرار می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید