پروازهای تهران میلان ایران ایر

به گزارش مجله تور یک روزه، پروازهای تهران میلان ایران ایر برقرار است

در حال حاضر پروازهای ایران ایتالیا در قالب راستا تهران - میلان - تهران برقرار است. پروازهای تهران - میلان - تهران همه روزه توسط ایرلاین های امارات، قطر ایرویز، آلیتالیا، لوفتهانزا و چندین شرکت هواپیمایی دیگر به صورت غیر مستقیم انجام می گردد. اما پروازهای تهران میلان ایران ایر به صورت مستقیم و روزهای آدینه در حال اجرا است.

پروازهای تهران میلان ایران ایر

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

بر این اساس پروازهای تهران میلان ایران ایر در راستا رفت به شماره پروازی IR751 روزهای آدینه رأس ساعت 08:50 از فرودگاه امام خمینی تهران (IKA) حرکت کرده و رأس ساعت 11:50 همان روز در فرودگاه ماپنسا میلان (MXP) به زمین خواهد نشست.

همچنین پروازهای برگشت هواپیمایی ایران ایر در راستا میلان تهران به شماره پروازی IR750 روزهای آدینه رأس ساعت 13:50 از فرودگاه میلان (MXP) حرکت کرده و رأس ساعت 21:30 روز بعد در فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران (IKA) به زمین خواهد نشست.

مقررات و قوانین سفر به ایتالیا (میلان) در شرایط کنونی

در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و در مورد شرایط کنونی سفر به کشور ایتالیا و پروتکل های بهداشتی این کشور در ارتباط با جلوگیری از شیوع این ویروس تنها مسافران در صورت دارا بودن مدارک ذیل می توانند به کشور ایتالیا سفر کنند.

1. دارندگان پاسپورت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان

2. داشتن اقامت اتحادیه اروپا/ ایسلند/ نروژ/ سوئیس/ انگلستان. (همچنین بلیط تایید شده هواپیما یا قطار یا اتوبوس در ادامه راستا به کشور صادر کننده کارت اقامت به صورت ترانزیت الزامی است).

3. داشتن ویزای کاری Business تایپ D ایتالیا

4. داشتن ویزای دانشجویی تایپ D ایتالیا، دانشجویانی که برای بار اول به ایتالیا سفر می کنند می بایست آدرس و محل اقامت آنان در ایتالیا تعیین باشد.

5. داشتن ویزای خانوادگی تایپ D ایتالیا جهت پیوستن به خانواده

6. مسافران به صورت ترانزیت

افرادی که با رسید پستی و بدون کارت اقامت وارد ایران شده اند، اخذ ویزای ورود جهت انجام سفر به کشور ایتالیا الزامی است. کلیه مجوزهای اقامت صادره در ایتالیا که اعتبار آن ها در بازه زمانی 31 جون 2020 تا 31 جولای 2020 به انتها رسیده است، جهت انجام مسافرت تا تاریخ 31 آگست 2020 معتبر می باشد. به همراه داشتن رسید پستی جهت اقامت های منقضی شده الزامی می باشد. مسافران با ویزای تایپ C توریستی تا طلاع ثانوی مجاز به انجام سفر نمی باشند.

شایان ذکر است مسافران قبل از پرواز می بایست فرم تعهد را تکمیل کرده و به همراه داشته باشند. پس از ورود به خاک ایتالیا، مسافران به مدت 14 روز در محل سکونت شخصی خود در قرنطینه خانگی قرار گرفته و صدور بلیط با اقامت کمتر از 14 روز مجاز نمی باشد.

همچنین ورود هر گونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجاز نبوده و مسافران صرفا می توانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه، به داخل کابین استفاده کنند. استفاده از ماسک در طول پرواز و در فرودگاه الزامی می باشد.

منبع: فلای تودی
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1028

به "پروازهای تهران میلان ایران ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای تهران میلان ایران ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید