پرسپولیسی های محبوب اسکوچیچ

به گزارش مجله تور یک روزه، به نظر می رسد نمایش خوب پرسپولیس در لیگ بیستم باعث شده تا دراگان اسکوچیچ توجه ویژه ای به شاگردان یحیی گل محمدی داشته باشد. او پیش از این محمدحسین کنعانی زادگان، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری و مهدی ترابی را به تیم ملی دعوت کرده بود و حالا نام سیامک نعمتی را هم در جمع نفرات منتخبش قرار داده است

پرسپولیسی های محبوب اسکوچیچ

با توجه به چهار لیستی که اسکوچیچ تا امروز اعلام کرده، بازیکنانی مانند کنعانی زادگان، نوراللهی، وحید امیری و سیامک نعمتی پای ثابت لیست اسکوچیچ هستند تا مشخص شود که ین چهار بازیکن، پرسپولیسی های محبوب مربی کروات تیم ملی هستند.

محمدحسین کنعانی زادگان

مدافع بلند قامت قرمز ها از دوران کارلوس کی روش به تیم ملی دعوت شده و همچنان پای ثابت خط دفاعی تیم ملی است. او امسال و در غیاب شجاع خلیل زاده، زوج خوبی را با سیدجلال حسینی در قلب خط دفاع پرسپولیس تشکیل داده و به نظر می رسد از چهار مدافع میانی حاضر در اردو، او شانس زیادی برای رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشد.

احمد نوراللهی

شماره هشت پرسپولیس که در دوران کارلوس کی روش هم به تیم ملی دعوت شده بود، حالا پای ثابت خط میانی تیم دراگان اسکوچیچ است و در هر سه بازی قبلی تیم ملی با سرمربی کرواتش، از ابتدا به میدان رفته است. او که در ابتدای لیگ بیستم با انتقاد هواداران روبه رو شده بود، در ادامه فصل نمایش بهتری ارائه کرد و به نظر می رسد اسکوچیچ در بحرین، باز هم به او اعتماد کند

وحید امیری

درباره امیری چیزی نمی شود گفت جز اینکه قابلیت بازی او در چند پست باعث می شود که هیچ مربی ای نتواند روی نام او خط قرمز بکشد و حالا باید دید اسکوچیچ برای این بازیکن دونده، چه نقشه ای کشیده و از او در چه پستی استفاده خواهد کرد.

سیامک نعمتی

بازی خوب سیامک نعمتی در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس باعث شد که اسکوچیچ در شلوغی خط میانی و حمله تیمش، به این فکر کند که نعمتی گزینه مناسبی برای بازی در خط دفاع محسوب می شود. نعمتی در هر سه اردوی قبلی تیم ملی حضور داشت و هنوز معلوم نیست به چه دلیل اسکوچیچ نام او را در بین مسافران کیش قرار نداد و بعد از چند روز تصمیم گرفت او را دوباره به تیم ملی دعوت کند. به نظر می رسد دعوت از نعمتی با این هدف صورت گرفته که اسکوچیچ در کنار صادق محرمی، یک مدافع راست قابل اطمینان دیگر هم داشته باشد. البته که اسماعیلی فر هم در اردو هست، اما گفته می شود سرمربی تیم ملی به او بیشتر به عنوان یک مهره هجومی فکر می کند تا دفاعی.

فوتبالی

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1631

به "پرسپولیسی های محبوب اسکوچیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسی های محبوب اسکوچیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید