پاسخگویی وزیر کشور به سوالات نمایندگان در کمیسیون امور داخلی کشور

به گزارش مجله تور یک روزه، سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها از حضور وزیر کشور در جلسه امروز این کمیسیون و پاسخگویی به سوالات دو تن از نمایندگان خبر داد.

پاسخگویی وزیر کشور به سوالات نمایندگان در کمیسیون امور داخلی کشور

روح الله نجابت در گفت وگو با خبرنگاران، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان نمود: در جلسه امروز کمیسیون وزیر کشور جهت پاسخگویی به سوالات آقایان ذاکر و صباغیان حضور یافتند. آقای صباغیان مهلت یک ماهه ای به وزیر جهت پاسخ به سوالات دادند و رسیدگی به سوالات ایشان به یک ماه بعد موکول شد.

وی در ادامه اظهار کرد: آقا ذاکر نیز دو سوال طرح کردند یکی در خصوص مدیریت پسماند شهرداری ها و سوال دیگری در خصوص توزیع ناوگان حمل و نقل شهری در نقاط مختلف کشور مطرح کردند. مقرر شد در اسرع وقت ایشان جلسه ای با معاون عمرانی وزیر کشور برگزار کنند و سپس نظر خود را در خصوص قانع شدن یا نشدن از پاسخ ها اعلام کنند.

کننده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، شرح داد: در ادامه جلسه نیز معاون بنیاد مسکن حضور یافته و گزارش کاری از برنامه ها و اقدامات خود در این مدت ارائه کردند. بحثی که جدی تر در این جلسه دنبال شد موضوع رسیدگی به طرح های هادی روستاها بود. در نهایت مقرر شد تا در جلسه بعدی با حضور دستگاه های چهارگانه امور اراضی، محیط زیست، بنیاد مسکن و جهاد کشاورزی این بحث به طور دقیق تر دنبال شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1864

به "پاسخگویی وزیر کشور به سوالات نمایندگان در کمیسیون امور داخلی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخگویی وزیر کشور به سوالات نمایندگان در کمیسیون امور داخلی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید