معرفی منتقدان و کارشناسان نشست های ایسفا در نشست های روز سوم جشنواره 37

به گزارش مجله تور یک روزه، تهران (پانا) - -امیر سحرخیز، محمدرضا مقدسیان، تی یام یابنده، مهرداد شیخان و پوریا جهانشاد کارشناسان و منتقدان ایسفا برای تحلیل و بررسی فیلم های سومین روز از جشنواره سی و هفتم هستند.

معرفی منتقدان و کارشناسان نشست های ایسفا در نشست های روز سوم جشنواره 37

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، نشست های نقد و بررسی انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) در سومین روز از سی و هفتمین جشنواره بین الملللی فیلم کوتاه تهران با حضور 5 سینماگر پی گرفته می شود.

امیر سحرخیز، محمدرضا مقدسیان، تی یام یابنده، مهرداد شیخان و پوریا جهانشاد فیلمسازان و کارشناسان و منتقدانی هستند که به بررسی و تحلیل فیلم های حاضر در جدول نمایش روز سوم(جمعه 3 بهمن) می پردازند.

ویژه برنامه های میز نقدبه دبیری سید وحید حسینی نامی در 4 بازه زمانی هر روز از جشنواره از ودیو، تیوال و سامانه هاشور(خانه آنلاین جشنواره) به نشانی www.hashure.com و لایو اینستاگران انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir پخش می شود.

نمایش فیلم های سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تا 5 بهمن ادامه دارد. این رویداد به دبیری سید صادق موسوی ششم بهمن نیز با معرفی برگزیدگان به کار خود سرانجام خواهد داد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1445

به "معرفی منتقدان و کارشناسان نشست های ایسفا در نشست های روز سوم جشنواره 37" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی منتقدان و کارشناسان نشست های ایسفا در نشست های روز سوم جشنواره 37"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید