مسافران 3 ساعت قبل از پرواز در ترمینال های فرودگاه امام حضور یابند

به گزارش مجله تور یک روزه، بر اساس پیش بینی های اجرا شده توسط سازمان هواشناسی کشور، از غروب امروز 28 دی ماه تا صبح فردا، بارش ها در مسیرهای منتهی به شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) شدت خواهد گرفت.

مسافران 3 ساعت قبل از پرواز در ترمینال های فرودگاه امام حضور یابند

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تورهای نوروزی بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

خبرآنلاین: شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در اطلاعیه ای گفت:با توجه به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و بر اساس پیش بینی های اجرا شده توسط سازمان هواشناسی، امکان لغزنده بودن مسیرها و بروز ترافیک در آن ها وجود خواهد داشت، لذا از کلیه مسافران درخواست می شود برنامه خود را بگونه ای تنظیم نمایند تا 3 ساعت قبل از پرواز در ترمینال های فرودگاه امام (ره) حضور داشته باشند.

شایان ذکر است مرکز اطلاعات پرواز فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با شماره تماس 096330 و سایت شهر فرودگاهی به نشانی www.ikac.ir برای پیگیری آخرین شرایط پروازها در خدمت مسافران محترم هستند.

لازم به ذکر است، کلیه بخش های شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز برای انجام پروازها در زمان بارش های جوی و با در نظر دریافت موارد ایمنی، در آمادگی کامل هستند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 669

به "مسافران 3 ساعت قبل از پرواز در ترمینال های فرودگاه امام حضور یابند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافران 3 ساعت قبل از پرواز در ترمینال های فرودگاه امام حضور یابند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید