لحظه نادر تراوش کیسه تخم رتیل ماده حاوی بیش از 1700 بچه

به گزارش مجله تور یک روزه، لحظه نادر تراوش کیسه تخم رتیل ماده حاوی بیش از 1700 بچه

لحظه نادر تراوش کیسه تخم رتیل ماده حاوی بیش از 1700 بچه

لحظه ای که یک رتیل ماده یک کیسه تخم در حال تراوش را آزاد می نماید که حاوی بیش از 1700 بچه رتیل است، در فیلم نادری ثبت شده است.

به گزارش خبرنگاران، یک ویدئوی نو روند باورنکردنی را نشان می دهد که رتیل ماده در داخل یک کیسه ابریشمی تخم های بسیاری را ترشح می نماید.

این ویدئو نشان می دهد که رتیل بالغ منطقه را با ابریشم پوشانده بود و آماده می شد تا کیسه تخم خود را آزاد کند.

سپس ماده با پوشاندن تخم ها در لایه های بافته ای آغاز به کار می نماید تا زمانی که توپی از توری تشکیل دهد که تا دو ماه آینده به شدت از آن محافظت می نماید.

هنگامی که کیسه گذاشته شد، ماده آن را در تار و پود می پیچد تا از آن در برابر شکارچیان محافظت کند، زیرا این تخم ها یک غذای خوشمزه برای هزارپاها، عقرب ها و سایر حشرات هستند.

بعضی از مگس ها و زنبور ها نیز تخم های خود را در کیسه های تخم عنکبوت می گذارند، بنابراین لارو آن ها می توانند پس از بیرون آمدن از تخم ها تغذیه نمایند.

رتیل ها عنکبوت های مودار و به طور کلی بزرگ هستند که بیشتر در ایالات متحده، مکزیک و منطقه ها گرمسیری آمریکا یافت می شوند.

بزرگترین گونه رتیل در آمریکای جنوبی رتیل پرنده خوار جالوت نام دارد. این حتی به گرفتن پرندگان کوچک نیز شناخته شده اند. رتیل های ماده نسبت به نر بدن تنومندتری دارند و با مو های قهوه ای روشن یا خرمایی پوشیده شده اند. نر لاغرتر است و مو های سیاه بیشتر بدنش را پوشانده و مو های قرمز روی شکمش دارد.

رتیل ها می توانند هشت تا ده سال عمر نمایند و اغلب با نزدیک شدن به سرانجام عمر خود کوچک می شوند.

منبع: فرارو
انتشار: 23 اسفند 1401 بروزرسانی: 23 اسفند 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2182

به "لحظه نادر تراوش کیسه تخم رتیل ماده حاوی بیش از 1700 بچه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه نادر تراوش کیسه تخم رتیل ماده حاوی بیش از 1700 بچه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید