غیبت عجیب 3 عضوهیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در نشست هم اندیشی

به گزارش مجله تور یک روزه، نشست هم اندیشی مدیران لیگ فزونی فوتسال با غیبت سه عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال همراه بود.

غیبت عجیب 3 عضوهیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در نشست هم اندیشی

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، نشست هم اندیشی مدیران لیگ برتر فوتسال با سازمان لیگ فوتسال در غیاب سه عضو هیات رئیسه برگزار گردید. حامد نجفی مدیرعامل باشگاه مس سونگون و آرش جابری سرپرست سازمان لیگ، دو عضو حاضر هیات رئیسه در این جلسه بودند اما سه عضو دیگر غیبت داشتند. علیرضا جنتی مدیرعامل باشگاه گیتی پسند یکی از غایبین این نشست بود. جنتی در شرایطی که قصد داشت به عنوان نماینده گیتی پسند در این هم اندیشی حاضر باشد روز قبل از آن پدرش را بر اثر بیماری کرونا از دست داد تا نتواند در این برنامه حاضر باشد.

محمدرضا غفاری رئیس هیات فوتبال مرکزی و دیگر عضو هیات رئیسه سازمان لیگ هم غایب این نشست بود که گویا به دلیل کسالت در این برنامه شرکت نکرده است.حسین باجیوند رئیس هیات فوتبال قزوین هم سومین عضو غایب این نشست بود که آرش جابری اظهار داشت به دلیل برگزاری انتخابات هیات فوتبال قزوین نتوانسته زمینه حضور خود در نشست فوتسالی ها را فراهم کند. شاید به همین دلیل باشد که در این هم اندیشی زور سازمان لیگ به مدیران فوتسالی نرسید و آنها نتوانستند مدیران را به برگزاری بازی ها در اوایل مهر راضی نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1126

به "غیبت عجیب 3 عضوهیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در نشست هم اندیشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت عجیب 3 عضوهیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در نشست هم اندیشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید