(عکس) توهین زننده معاون استقلال به پرسپولیس

به گزارش مجله تور یک روزه، بعد از قرعه کشی جام حذفی و معین شدن حریف پرسپولیس در این جام طرفداران استقلال کری خوانی هایی در فضای مجازی علیه پرسپولیس داشتند. خصوصا اینکه حریف آن ها ذوب آهن بود و پیش از این هم برابر پیکان به میدان رفته بودند. در حالی که حریف پرسپولیس شاهین بندر عامری بود و سرخ ها پیش از آن هم برابر مس نوین قرار گرفته بودند. این ماجرا البته پیش از این هم سوژه طرفداران آبی شده بود و آن ها گروه سرخ ها در آسیا را در قیاس با گروه استقلال گروه بسیار راحت تری می دانستند.

(عکس) توهین زننده معاون استقلال به پرسپولیس

اما معاون فرهنگی استقلال که طی چند وقت اخیر یکی دو اظهار نظر دور از انتظار داشته دیشب با انتشار یک استوری کنایه آمیز پرسپولیس را در حد حریفانش در دانست. استوری مولایی را میبینید که در آن پرسپولیس را هم قد حریفانش دانسته است. این در حالی است که مولایی معاون فرهنگی باشگاه است و به جز احترام به رقیب دیرینه او باید حرمت تیم هایی مانند شاهین بندر عامری را نگه دارد. درهمه جای جهان جام حذفی فرصتی است برای حضور تیم هایی از دسته های پایین تر و نفس برگزاری این جام همین است. حد و اندازه یک باشگاه را قرعه کشی در یک جام معین نمی کند، اما صندلی و اعتبار آدم ها حتما ارتباط مستقیمی با ادبیات آن ها دارد.

مولایی پیش از این هم با یک مثال ملانصرالدینی رفتار مدیران باشگاه پدیده را به او تشبیه نموده بود که با نقدها فراوانی روبرو شده بود. شاید بهتر باشد معاون فرهنگی استقلال و مجری صداوسیما برای دیده شدن همان روش سابق را به کار گیرد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1550

به "(عکس) توهین زننده معاون استقلال به پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) توهین زننده معاون استقلال به پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید