علیزاده: در المپیک تاریخ ساز لندن هم با تیم ناقص شرکت کردیم، به درخواست بنا به اردو آمدم

به گزارش مجله تور یک روزه، مربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان درباره عدم کسب سهمیه المپیک در وزن 87 کیلوگرم نتیجه گیری جالبی دارد.

علیزاده: در المپیک تاریخ ساز لندن هم با تیم ناقص شرکت کردیم، به درخواست بنا به اردو آمدم

فرشاد علیزاده مربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به اینکه از اردوی قبلی به جمع مربیان تیم ملی فرنگی اضافه شده است، گفت: با توجه به اینکه کشتی گیران امید نیز در دل تیم بزرگسالان حضور دارند، آقای بنا از من خواست که به اردو بیایم. این دومین اردویی است که در کنار تیم بزرگسالان هستم.

سرمربی تیم کشتی فرنگی امید ایران در خصوص اینکه چه برنامه ای برای این تیم در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: همه باید دست به دست هم بدهیم و یاری کنیم تیم بزرگسالان نتیجه خوبی بگیرد. بعد از مسابقات دنیای نروژ، فکر می کنم مسابقات امیدهای دنیا در آذر ماه برگزار گردد و آسیایی هم نداریم. همه بچه های امید اکنون در اردوی بزرگسالان نیستند، یک تعدادی هم بیرون هستند و می خواهند در جام تختی کشتی بگیرند. یکسری هم در قالب تیم جوانان ایران هستند و باید عملکردشان دیده گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای این رده سنی انتخابی مجزا برگزار می گردد؟، توضیح داد: هنوز برنامه ریزی نکردیم و فعلاً تمام ذهنیت ما روی محور المپیک است.

علیزاده که سال 98 راهنمایی تیم های نوجوانان و امید فرنگی را برعهده داشت و تیم هایش قهرمان دنیا شدند، در خصوص اینکه تیم فرنگی با سهمیه کامل در المپیک شرکت نمی کند، گفت: نمی گردد این مسئله را یک اتفاق بد قلمداد کرد. تیم فرنگی ما در المپیک لندن هم که آن نتیجه فوق العاده را کسب کرد و تاریخ ساز بود، کامل نبود. اتفاقاً من در وزن 74 کیلوگرم سهمیه المپیک نگرفتم، اما بچه ها بهترین نتیجه ممکن را در لندن گرفتند.

عضو کادر فنی تیم کشتی فرنگی بزرگسالان ناصر علیزاده را کشتی گیری آینده دار بیان کرد و اضافه کرد: او کم تجربه است و مسابقه به مسابقه تجربه اش بیشتر می گردد. در صوفیه فقط یک کشتی بد بود که به واسطه آن هم سهمیه المپیک را از دست داد، ولی مبارزه های دیگرش خوب بود خصوصاً اینکه توانست قهرمان المپیک را در مبارزه در سوم، پنجمی شکست دهد. علیزاده می تواند در آینده کشتی گیری باشد که او روی حساب ویژه باز کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1587

به "علیزاده: در المپیک تاریخ ساز لندن هم با تیم ناقص شرکت کردیم، به درخواست بنا به اردو آمدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیزاده: در المپیک تاریخ ساز لندن هم با تیم ناقص شرکت کردیم، به درخواست بنا به اردو آمدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید