سیچلو: شاید قهرمان شویم، منتظر تماشاگران هستیم

به گزارش مجله تور یک روزه، سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: شاید قهرمان آسیا شویم اما قطعا تمام تلاشمان را برای کسب عنوان قهرمانی انجام می دهیم.

سیچلو: شاید قهرمان شویم، منتظر تماشاگران هستیم

به گزارش خبرنگاران، خوآن مانوئل سیچلو سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران در نشست خبری آغاز رقابت های قهرمانی امیدهای آسیا گفت: تیم ما به خوبی آماده شده است. ایران تیم جنگنده ای است و می توانم این قول را به شما بدهم که برای هر توپ می جنگد.

سیچلو ددرباره بازی نخست ایران در این رقابت ها گفت: بازی اول ما با پاکستان است و قطعا بعد از این دیدار، دو بازی حساس و مهم با استرالیا و چین داریم. ژاپن همواره در مسابقه ها برای ما حریف خوبی بوده است. علاوه بر این تیم، چین و تایلند هم می توانند به عنوان سورپرایز این دوره از مسابقه ها مطرح شوند.

او درباره انتخاب نفرات اصلی برای تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا گفت: انتخاب 12 بازیکن اصلی برای این تورنمنت خیلی سخت بود چون در ایران بازیکنان خوبی داریم ولی ما با هدفی که بتوانیم از این رقابت ها برای مسابقه های جهانی صعود کنیم، بهترین گزینه ها را برای انتخاب بازیکنان درنظر گرفتیم.

سیچلو درباره احتمال قهرمانی ایران در این رقابت ها گفت: در مورد درصد باید بگویم شاید قهرمان شویم. ولی آن چه که می توانم قول دهم این است که برای قهرمانی در این مسابقه ها صددرصد کوشش می کنیم.

سرمربی تیم زیر 23 سال دایران ادامه داد: آغاز بخش اصلی اردوی ما بعد از عید نوروز بود ولی با برخی از بازیکنان دو هفته قبل از نوروز کار را آغاز کردیم. به طور کلی می توان گفت یک ماه و نیم مشغول تمرین بودیم. اعتقاد دارم خیلی از بازیکنانی که در این تیم هستند می توانند در آینده در تیم ملی بزرگسالان بازی نمایند. من دنبال ایده پیشرفت و تقویت کردن این بازیکنان هستم ولی چیزی که می بینم این بازیکنان پتانسیل این را دارند که در آینده در تیم ملی بزرگسالان بازی نمایند.

سیچلو در مورد انتخاب بازیکن از لیگ دسته یک نیز گفت: من بازی های لیگ دسته یک را دیدم و یک بازیکن پشت خط زن را هم دعوت کردم که با ما تمرین کرد. دو حالت وجود دارد یکی این که تمرین نمایند و احتمال رشد و ترقی داشته باشند و دوم این که در تیم ملی جا داشته باشند. چون همه مردم ایران می خواهند والیبال ایران برنده باشد و کوشش ما این است که برنده باشیم. ما تمام بازیکنان ایران را جست و جو می کنیم. من به رویاها اعتقاد دارم و بنابراین از او خواستم یک روز با تیم ملی تمرین کند. امیدوارم در این رقابت ها برای مسابقه های جهانی انتخاب شویم.

سرمربی ایران درباره حضور تماشاگران ایرانی در سالن مسابقه ها گفت: امیدوارم سالن مسابقه زمانی که ایران مسابقه دارد پر از تماشاچی گردد چون تماشاچیان ایرانی از بهترین های جهان هستند. فکر می کنم فضای سالن هنگام مسابقه پر از شور و اشتیاق باشد نه تنها به ما یاری می نماید و بازیکنان ما را برانگیخته می نماید بلکه می تواند تیم مقابل را هم تحت فشار قرار دهد. امیدوارم اردبیل در این زمینه هم به ما یاری کند و همه سالن هم پر از تماشاچی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 441

به "سیچلو: شاید قهرمان شویم، منتظر تماشاگران هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیچلو: شاید قهرمان شویم، منتظر تماشاگران هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید