زمین های گلف ترامپ،4 میلیون دلار از دولت انگلیس کمک دریافت کرده اند

به گزارش مجله تور یک روزه، ایسنا نوشت: طبق پرونده های مالی اخیر، زمین های دونالد ترامپ در اسکاتلند، در زمان ریاست جمهوری اش بر آمریکا در سال 2020، از دولت انگلیس 4 میلیون دلار کمک دریافت کرده اند.

زمین های گلف ترامپ،4 میلیون دلار از دولت انگلیس کمک دریافت کرده اند

به نقل از پایگاه خبری هافینگتن پست، پروژه های درحال شکست دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق آمریکا، در دوران کرونا از یاری های مالی دولت انگلیس بهره گرفته اند؛ این در حالیست که طبق بندهای مربوط به درآمد در قانون اساسی آمریکا، مقامات فدرال این کشور اجازه دریافت پرداختی از دولت های خارجی را ندارند.

جزئیات این پرداخت ها در حساب های مالی اخیرا منتشر شده شرکت گلف تفریحی اسکاتلند دیده می شود؛ هلدینگی که مالک هر دو زمین گلف ترامپ است.

طبق این اسناد مالی، زمین گلف ترامپ با نام ترنبری که در ایرشایر، بخشی در جنوب غربی اسکاتلند واقع شده، در سال 2020 حدود 3 میلیون دلار یاری به خاطر همه گیری کرونا و دیگر زمین گلف او واقع در ابردین شایر مبلغ 600 هزار دلار به دلیل مشابه دریافت کرده اند.

این شرکـت (گلف تفریحی اسکاتلن) در حساب های مالی خود، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را که موجب اخلال در زنجیره تامین شده، تا حدودی مقصر ضررهای مالی خود دانست؛ این در حالی است که ترامپ حامی بریگزیت بود. علیرغم این یاری های مالی، این کسب وکارها همچنان مجبور به کاهش بخشی از کارمندان خود شدند.

اریک ترامپ، پسر دونالد ترامپ که با ریاست جمهوری پدرش، مسئولیت رسیدگی به این تفریگاه ها را بر عهده گرفت، از یاری های دریافتی خارجی دفاع کرده و آن ها را عاملی دانسته که در حفظ یبشترین شغل های ممکن یاری کرده اند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1913

به "زمین های گلف ترامپ،4 میلیون دلار از دولت انگلیس کمک دریافت کرده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین های گلف ترامپ،4 میلیون دلار از دولت انگلیس کمک دریافت کرده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید