رونمایی از قسمتهای ابتدایی زخم کاری مهدویان با حضور بازیگران این فیلم

به گزارش مجله تور یک روزه، تهران (پانا) - با حضور عوامل و بازیگران سریال زخم کاری از دو قسمت نخست این سریال در پردیس چهارسو رونمایی شد.

رونمایی از قسمتهای ابتدایی زخم کاری مهدویان با حضور بازیگران این فیلم

عصر امروز مراسم رونمایی و اکران خصوصی دو قسمت ابتدایی سریال زیر خاکی که این روزها در شبکه نمایش خانگی و فیلیمو به نمایش در می آید با حضور محمدحسین مهدویان کارگردان این مجموعه در پردیس سینمایی چارسو برگزار گردید.

در بخشی از این مراسم که با اجرای محمدرضا مقدسیان همراه بود، محمدحسین مهدویان در سخنانی کوتاه اظهار امیدواری کرد که مخاطبان این سریال از این مجموعه لذت ببرند.

در ادامه ویدئویی از صحبت های محمود حسینی زاد نویسنده کتاب بیست زخم کاری که سریال با اقتباس از آن ساخته شده، پخش شد که نحوه نگارش این کتاب را شرح داد.

وی یادآور شد: ایجاز خیلی زیاد و ضرباهنگ این کتاب یکی از مشخصه های بیست زخم کاری است. در فیلمنامه هم این ضرباهنگ حفظ شده است.

حسینی زاد ادامه داد: عکس العمل هایی که پس از پخش قسمت اول اجرا شده نشان دهنده ارتباط خوب مخاطبان با این سریال بوده است. در جایی در فضای مجازی خواندم که نوشته شده بود زخم کاری ثابت کرد که رمان های ایرانی قابلیت فیلم شدن را دارد.

در ادامه بعضی از بازیگران این سریال همانند جواد عزتی، رعنا آزادی ور، سیاوش طهمورث، عباس جمشیدی فر، الهه حصاری، کاظم هژیر آزاد، امیرحسین هاشمی و محمدحسین مهدویان روی سن رفتند.

سیاوش طهمورث درباره حضور در این سریال گفت: هر کسی از بازی من لذت برد از محمدحسین مهدویان تشکر کند. سینما یک کار گروهی است و اگر مورد قبول قرار گرفته کار تیم و همه عوامل بوده است.

کاظم هژیرآزاد هم اظهار کرد: خوشحالم که برای اولین بار با محمدحسین مهدویان کار کردم، امیدوارم سریال او هم مثل فیلم هایش پر مخاطب باشد.

مائده طهماسبی گفت: خوشحالم که سریال با پخش دو قسمت تا این حد مخاطب داشته و خوشحالم که سهم کوچکی در این سریال داشتم.

پس از آن قسمت اول و دوم سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سالن اصلی پردیس سینمایی چارسو به نمایش عایدی.

بر اساس این گزارش در این مراسم ابراهیم امینی، حبیب والی نژاد، الهه حصاری، سروش صحت، علی سرتیپی، مه لقا باقری، حبیب خزایی فر، محمدحسین مهدویان، سیاوش طهمورث، مائده طهماسبی، فرهاد آئیش، جواد عزتی، رعنا آزادی ور، عباس جمشیدی فر، ابراهیم امینی و امیرحسین هاشمی حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 مرداد 1400 بروزرسانی: 2 مرداد 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1678

به "رونمایی از قسمتهای ابتدایی زخم کاری مهدویان با حضور بازیگران این فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از قسمتهای ابتدایی زخم کاری مهدویان با حضور بازیگران این فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید