رهایی گروگان 37 ساله ظرف 4 ساعت

به گزارش مجله تور یک روزه، رئیس پلیس پیشگیری تهران: با کوشش تیم عملیات کلانتری 104 عباس آباد مرد 37 ساله ظرف 4 ساعت از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

رهایی گروگان 37 ساله ظرف 4 ساعت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از صدا و سیما؛ سرهنگ جلیل موقوفه ای اضافه کرد: سیزدهم دی امسال در پی گزارش یک فقره آدم ربایی، در حوالی خیابان خرمشهر بلافاصله تیمی از مأموران مجرب کلانتری 104 عباس آباد وارد عمل شدند.

وی عنوان نمود: با حضور عوامل انتظامی در محل و آنالیز اظهارات شاهدان عینی تعیین شد، 4 مرد ناشناس با صورت هایی پوشیده و با تهدید سلاح سرد، مرد 37 ساله را سوار بر یک دستگاه خودروی پژو 405 نموده و فرار کردند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم گفت: تیم عملیات کلانتری عباس آباد پس از یک سری تحقیقات گسترده با استفاده از شیوه های نوین پلیسی، دریافتند که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات اقتصادی این جوان را ربوده و او را به مکانی نامعلوم در شهرستان های غرب تهران منتقل و در قبال آزادی وی مبلغ 2 میلیارد ریال از خانواده اش مطالبه نموده اند.

این مقام انتظامی ابراز داشت: به منظور حفظ جان گروگان، تیم عملیات کلانتری 104 شناسایی مخفیگاه متهمان را در دستور کار قرار دارند و پیروز شدند محل اسارت گروگان را در یکی از شهرستان های غربی استان تهران شناسایی و با اخذ نیابت قضائی گروگان را ظرف 4 ساعت در یک عملیات پلیسی، آزاد نمایند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به دستگیری 3 آدم ربا در این عملیات پلیسی، اضافه کرد: یکی از آدم ربایان قبل از حضور عوامل انتظامی فرار کرد که تحقیقات پلیسی برای دستگیری وی ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1380

به "رهایی گروگان 37 ساله ظرف 4 ساعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهایی گروگان 37 ساله ظرف 4 ساعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید