دهم اسفند آخرین مهلت استفاده از امتیازهای شش ماهه دوم سال در آیگپ

به گزارش مجله تور یک روزه، امتیازات جمع آوری شده در نیمه دوم سال 1401 به وسیله کاربران آیگپ تا دهم اسفند ماه اعتبار دارد و پس از این تاریخ، فقط یک دهم این امتیازات به بازه زمانی بعدی منتقل می گردد.

دهم اسفند آخرین مهلت استفاده از امتیازهای شش ماهه دوم سال در آیگپ

به گزارش روابط عمومی آیگپ، امتیازهای کاربران که به روش های مختلف در آیگپ جمع آوری می گردد، دوبار در سال منقضی شده و تنها یک دهم آن ها به بازه زمانی بعدی انتقال می یابد. کاربران آیگپ باید تا قبل از سررسید زمان خاتمه اعتبار از امتیازات خود استفاده نمایند.

هنگامی که صحبت از خرج امتیازات در آیگپ می گردد این سوال برای بیشتر کاربران پیش می آید که از این امتیازات کجا و چگونه می توان استفاده کرد و اساسا امتیازات جمع آوری شده در آیگپ به چه کاری می آیند؟!

گفتنی است که از امتیازات آیگپ می توان برای خرید شارژ و بسته اینترنتی تا سقف 20% تخفیف، در بخش های مختلف خیریه تا سقف 10000 امتیاز و بعلاوه برای دریافت کدهای متنوع تخفیف در باشگاه آیگپی ها استفاده کرد.

برهمین اساس، فرصت استفاده از امتیازات کسب شده در آیگپ، پیش از خاتمه سال و تاریخ دهم اسفند ماه است. امتیازات فقط تا تاریخ ذکر شده با ارزش واقعی قابل استفاده است و پس از آن با ضریب یک دهم به سال آینده انتقال پیدا می نماید.

نکته قابل توجه در بحث جمع آوری و خرج امتیازات آیگپ، بازه زمانی کسب و استفاده از این امتیازها است. امتیازات در دو دوره اول فروردین تا اواخر شهریور ماه و مهر تا دهم اسفند ماه ذخیره شده و قابلیت استفاده دارد. به این شکل که امتیازات در حدود 6 ماه ذخیره خواهد شد و ارزش هر امتیاز نیز معادل 10 ریال است و پس از خاتمه دوره 6 ماهه در صورت عدم استفاده از آن فقط یک دهم امتیازات هر کاربر به دوره شش ماهه بعدی منتقل خواهد شد.

گفتنی است که جمع آوری امتیازات در آیگپ روش های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها میزان مشخصی را به امتیازات کاربران اضافه می نماید.

راه های افزایش امتیازات در آیگپ شامل موارد زیر است:

ورود به آیگپ

پرداخت قبض

خرید شارژ و بسته اینترنتی

خیریه

کارت به کارت

پیش بینی مسابقات ورزشی

شانس بازی و شهربازی

ساخت کانال

عضویت در کانال رسمی آیگپ

دعوت از دوستان

منبع: انتخاب
انتشار: 14 بهمن 1401 بروزرسانی: 14 بهمن 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2165

به "دهم اسفند آخرین مهلت استفاده از امتیازهای شش ماهه دوم سال در آیگپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهم اسفند آخرین مهلت استفاده از امتیازهای شش ماهه دوم سال در آیگپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید