سارق تهرانی به کمپر نروژی ها زد ، ویدئوی تلاش سارق برای سرقت از خودروی توریست های خارجی در تهران را ببینید

به گزارش مجله تور یک روزه، جهانگردان نروژی که به ایران سفر کرده بودند در تهران بدشانسی آوردند و از حادثه پیش آمده ویدئویی منتشر کردند.

سارق تهرانی به کمپر نروژی ها زد ، ویدئوی تلاش سارق برای سرقت از خودروی توریست های خارجی در تهران را ببینید

خبرنگاران: یک زوج جهانگرد نروژی که بیش از یک ماه در ایران حضور داشتند، در تهران با حادثه روبرو شدند. اولینا و فدریک با یک خودروی دیزلی سفر خود را از نروژ آغاز کرده و از طریق ترکیه وارد ایران شده بودند. آنها که راستا ماکو تا شیراز را سفر کرده اند، در راه برگشت به سمت مرز کشور آذربایجان، در تهران دچار حادثه شدند. در حالی که ماشین آنها در یکی از خیابان های شهر پارک و آنها در حال استراحت بودند، سارق شیشه خودروی آنها را به قصد سرقت شکسته است.

براساس ویدئویی که آنها منتشر کردند، این حادثه منجر به سرقت نشده و سارق پس از مشاهده آنها فرار کرده است. ویدئوی این حادثه را ببینید:

این گردشگران نروژی در این ویدیو توضیح می دهد که زمان استراحت در ماشین خود متوجه شکسته شدن شیشه جلو شدن و پس از بیدار شدن با سارق روبرو شدند. سارق پس از دیدن صاحبان کمپر فرار کرده است.

منبع: چمدان
انتشار: 1 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 286

به "سارق تهرانی به کمپر نروژی ها زد ، ویدئوی تلاش سارق برای سرقت از خودروی توریست های خارجی در تهران را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارق تهرانی به کمپر نروژی ها زد ، ویدئوی تلاش سارق برای سرقت از خودروی توریست های خارجی در تهران را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید