در 45 روز 4 هزار و 300 نقطه از سطح معابر پایتخت بازسازی شد

به گزارش مجله تور یک روزه، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از استمرار طرح بهسازی معابر پایتخت در سال 1400 اطلاع داد.

در 45 روز 4 هزار و 300 نقطه از سطح معابر پایتخت بازسازی شد

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مهندس صفا صبوری دیلمی گفت: از ابتدای فروردین ماه تا نیمه اردیبهشت ماه امسال بیش از 4300 نقطه از عوارض خرابی موجود در سطح معابر پایتخت با بیش از 66 هزار تن آسفالت مورد بازسازی نهاده شده است.

وی متوسط آسفالت پخش و اجرا شده در هریک از مناطق 22 گانه را بیش از 3 هزار تن ذکر و اضافه نمود: اتکا به تولیدات کارخانجات آسفالت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران که از ابتدای سال 1398 در دستور کار نهاده شد، همچنان یک مزیت مهم مالی در طرح بهسازی معابر شهر تهران به شمار می آید و تامین آسفالت از این طریق سبب صرفه جویی 14 میلیارد تومانی طی یک ماه و نیم سپری شده از امسال شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با یادآوری اینکه امسال نیز اجرای یک میلیون تن آسفالت در قالب طرح بهسازی معابر شهر تهران هدف گذاری شده است، ابراز امیدواری کرد بخش قابل توجهی از اهداف معین شده، طی نیمه نخست سال و همزمان با فصل مناسب اجرای پروژه های روسازی آسفالتی تحقق یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1599

به "در 45 روز 4 هزار و 300 نقطه از سطح معابر پایتخت بازسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در 45 روز 4 هزار و 300 نقطه از سطح معابر پایتخت بازسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید