خسارت 20 میلیاردی هافبک پرسپولیس به یک تیم!

به گزارش مجله تور یک روزه، علیرضا احسانی، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره صحبت هایی که از درخواست 20 میلیاردی از باشگاه پرسپولیس بابت پرونده سینا اسدبیگی مطرح شده اینطور واکنش نشان داد: این خبر درست نیست چرا که ما با باشگاه پرسپولیس در این خصوص صحبتی نداشتیم و طرف حساب ما در این پرونده باشگاه پرسپولیس نیست و ما با خود بازیکن طرف هستیم و وکیل باشگاه ما با وکیل این بازیکن در حال مذاکره است تا به نتیجه برسند و آن را به ما اعلام نمایند.

خسارت 20 میلیاردی هافبک پرسپولیس به یک تیم!

وی در مورد اینکه آیا مبلغ 20 میلیارد تومان در این پرونده از سوی ذوب آهن مطرح شده یا نه، گفت: آن اوایل که اسدبیگی تازه به پرسپولیس رفته بود ما این مبلغ را مطرح کردیم و هدفمان هم این نبود که این پول را دریافت کنیم و هدف مان از مطرح کردن این رقم این بود که او به ذوب آهن برگردد ولی در کل بخواهید حساب کنید ما معادل چنین رقمی خسارت دیدیم. اگر اسدبیگی 3 هفته زودتر به من می گفت می خواهم جدا شوم مسئله ای نبود و فکری برای جانشینی او می کردیم ولی ما روی او حساب کردیم ، قرارداد بستیم، با تیم به اردو رفت و بازیکنانی که در پست او داشتیم را رد کردیم و وقتی فرصتی برای ما نمانده بود دست ما را در پوست گردو گذاشت. این خسارتی که می گویم فقط بحث خود بازیکن نیست و خسارتی است که به مجموعه وارد شده است.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه موضع امروز باشگاه در مورد این پرونده چیست، شرح داد: ما وکیل خودمان را معرفی کردیم تا با وکیل بازیکن طی جلساتی به تفاهم برسند و نتیجه تفاهم را به ما اعلام نمایند. ما رقمی پیشنهاد ندادیم و منتظریم تا طرف مقابل پیشنهاد خودش را به ما بدهد و آن را سبک و سنگین کنیم. دیگر بحث 20 میلیارد مطرح نیست چون این بازیکن به تیم دیگری رفته و مشغول بازی است و شرایط فرق دارد. منتظر پیشنهاد طرف مقابل هستیم تا مسیری برای توافق پیدا کنیم.

احسانی در مورد اینکه رأی پرونده چه زمانی صادر می گردد، گفت: قرار بود دوشنبه هفته قبل این حکم صادر گردد ولی نمی دانم چرا کمیته مشخص شرایط در این خصوص تعلل می نماید و ما هم منتظریم تا حکم صادر گردد.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2122

به "خسارت 20 میلیاردی هافبک پرسپولیس به یک تیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خسارت 20 میلیاردی هافبک پرسپولیس به یک تیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید