جیلی گلکسی؛ مسیر درخشان یک خودروساز چینی!

به گزارش مجله تور یک روزه، مدل های پلاگین هیبرید، اولین خروجی های خط فراوری گلکسی را تشکیل خواهند داد. خودروی L7 یک شاسی بلند است که در سه ماهه دوم 2023 وارد بازار چین می گردد. سدان L8 نیز در سه ماهه سوم به برنامه مذکور افزوده می گردد.

جیلی گلکسی؛ مسیر درخشان یک خودروساز چینی!

به گزارش عصر ایران، جیلی، خودروساز چینی از منظره خود برای ارائه محصولات لوکس الکتریکی با نام گلکسی اطلاع داد. این خانواده نو شامل 7 عضو خواهد بود که طی 2 سال آینده معرفی می شوند. براساس اطلاعات موجود، حداقل 3 خودروی گلکسی در سال 2023 رونمایی خواهند شد.

سدان مفهومی با نام لایت، خاص ترین خودرو مجموعه گلکسی خواهد بود.

هرچند اطلاعات دقیقی از جزئیات پروژه گلکسی منتشر نشده اما راهبرد کلی طرح به قرار زیر است:

مدل های پلاگین هیبرید، اولین خروجی های خط فراوری گلکسی را تشکیل خواهند داد. خودروی L7 یک شاسی بلند است که در سه ماهه دوم 2023 وارد بازار چین می گردد. سدان L8 نیز در سه ماهه سوم به برنامه مذکور افزوده می گردد.

گلکسی E8 در سه ماهه چهارم از راه می رسد و تفاوتش با دو مدل قبلی گلکسی به تمام الکتریکی بودن پیشرانه آن مربوط می گردد. مشخصات فنی پیشرانه E8 هنوز به وسیله جیلی مورد اشاره قرار نگرفته است.

در رابطه با سدان Light اطلاعات رسمی وجود ندارد اما ویدئو منتشر شده در سال 2022، امکان ارائه پیش بینی هایی درباره این خودرو را ممکن می سازد. لایت براساس معماری SEA کمپانی جیلی شکل گرفته که اشتراکاتی با دیگر محصولات مرتبط با جیلی مانند پولستار، لوتوس و زیکر را نمایان می نماید.

مدل های پلاگین هیبرید گلکسی از پیشرانه NordThor 8848 جیلی استفاده خواهند کرد که بطور میانگین، خودرو را طی 7.5 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رساند. بیشیه سرعت نیز 200 کیلومتر برساعت خواهد بود. مجموع برد حرکتی خودرو در حالتی که باتری شارژ کامل باشد و باک بنزین نیز کاملا پر باشد به 1370 کیلومتر خواهد رسید.

بعلاوه خودروهای جیلی گلکسی به آخرین فناورانه های جیلی مجهز خواهند بود تا کابینی راحت، ایمن و منطبق با تکنولوژی روز را ارائه دهند.

منبع: فرارو
انتشار: 7 اسفند 1401 بروزرسانی: 7 اسفند 1401 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2176

به "جیلی گلکسی؛ مسیر درخشان یک خودروساز چینی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جیلی گلکسی؛ مسیر درخشان یک خودروساز چینی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید