برنامه های شاد و متنوع داشته باشیم ، حسنی هم عید در خانه می ماند

به گزارش مجله تور یک روزه، حسنی که روزگاری مدرسه را دوست نداشت و از تنبلی کلی هم براش اتفاق های بد می افتاد، حالا برنامه دارد که عید سال جاری در خانه بماند. البته حسنی فیلم افسانه گل آباد از تنبلی نمی خواست کار کند اما امیر کیوان معصومی یا همان حسنی و بازیگر سینما و تلویزیون برنامه دارد تعطیلات نوروز در خانه بماند و با همه دلتنگی ها برای مادرش به قطع زنجیره کرونا یاری کند.

برنامه های شاد و متنوع داشته باشیم ، حسنی هم عید در خانه می ماند

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا مدرن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

خبرنگاران- مریم باقرپور: امیرکیوان معصومی که به دلیل شباهش به اکبر عبدی بسیاری او را با این چهره نام آشنا اشتباه می گیرند، پیش از شیوع کرونا در حال ایفای نقش در فیلم روشن به کارگردانی روح الله حجازی در کنار افرادی همچون رضا عطاران بود. البته فیلمبرداری این فیلم با شیوع این ویروس متوقف شد. علاوه بر آن معصومی در زمینه فراوری فعالیت داشت که این موضوع هم به دلیل کسادی این روزهای بازار تاحدودی منتفی شده است. به همین دلیل معصومی از خانه کارهایش را پیگیری می نماید. او می گوید: برای من که روزگاری وقت استراحت هم نداشتم و بیشتر اوقات بیرون از خانه بودم، شاید قرنطینه خانگی سخت باشد اما قبول نموده ام که برای جلوگیری از شیوع این بیماری در خانه بمانم و با همه دلتنگی ها برای مادرم و ناراحتی از ندیدنش سراغش نروم و با تلفن جویای احوالش هستم. چون اگر یک درصد من ناقل باشم، به دلیل کهولت سن احتمال خطر برای او وجود دارد.

بیشترین فعالیت های این روزهای بازیگر فیلم های افسانه گل آباد، آهوی پیشونی سفید، شهرزاد، ما خیلی باحالیم، بازگشت لوک خوش شانس و... مطالعه و تماشای فیلم های مختلف است. البته قرار است فیلم سرخپوست هم که معصومی در آن نقش راسخ عبلاس ناجی را ایفا نموده بود در تعطیلات نوروز پخش گردد. او می گوید: گرچه این روزها از شبکه های مختلف فیلم های زیادی پخش می گردد اما به نظرم احتیاج به تنوع بیشتری هست و باید به مردم روحیه داد چون خانه ماندن بسیاری از شهروندان را احتمالا خسته نموده است و از طرفی شنیدن مداوم اخبار کرونا روحیه شان را آزرده می نماید و باعث ایجاد ترس و اضطراب بیشتر می گردد.به همین دلیل احتیاج هست که برنامه های جذاب و شاد برای همه گروه های سنی پخش گردد. چون یادمان نرود ما به ایام عید نوروز نزدیک می شویم. روزهایی که برای مردم دلنشین و شادو خاطره انگیز بوده و اگر روحیه شهروندان خسته گردد، احتمالش هست که با همه تهدیدهای این بیماری، خانه را رها نمایند و همه زحمات به هدر برود.

امیر کیوان معصومی، سال 1396 در فیلم افسانه گل آباد نقش حسنی را بازی کرد. فردی که به مدرسه نمی رفت و حالا همان حسنی می خواهد که عید در خانه بماند. او می گوید: مردم ما روزهای بد زیادی را تجربه نموده اند و این بیماری همه گیر هم تجربه دیگری است که به نظرم با همدلی، ایمان به خدا و اعتماد به دانش بشری می توانیم این روزهای سخت را هم بگذرانیم به شرطی که به صحبت هایی که گفته می گردد توجه کنیم و خانه ماندن را فراموش نکنیم. من مدت هاست که مادرم و بسیاری از بستگانم را به دلیل شرایط سخت کاری ندیده ام و حالا که فرصتش پیش آمده باز هم سراغ شان نمی روم و عید در خانه می مانم تا مبادا به گسترش این بیماری کمکی نموده باشم. از مردم هم می خواهم که با همه سختی ها این روزها را تحمل نمایند و در خانه بمانند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 769

به "برنامه های شاد و متنوع داشته باشیم ، حسنی هم عید در خانه می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های شاد و متنوع داشته باشیم ، حسنی هم عید در خانه می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید