اساتید تربیت مدرس با مراجعه به سامانه دانشگاه آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند

به گزارش مجله تور یک روزه، دفتر آموزش های آزاد دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: تمامی اعضای هیأت علمی (تمام وقت-مدعو) می توانند با مراجعه به سامانه این دانشگاه oc.modares.ac.ir از فضای درسی خود بازدید و آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند.

اساتید تربیت مدرس با مراجعه به سامانه دانشگاه آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی مجله تور یک روزه به نقل از دانشگاه تربیت مدرس ، دفتر آموزش های آزاد دانشگاه تربیت مدرس بیان نمود: تمامی اعضای هیأت علمی (تمام وقت-مدعو) می توانند با مراجعه به سامانه این دانشگاه oc.modares.ac.ir از فضای درسی خود بازدید و آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند.

براساس این گزارش ، دفتر آموزش های آزاد در خصوص فرایند پشتیبانی و پاسخگویی به اعضای هیأت علمی برای آموزش الکترونیکی دروس نیمسال دوم تحصیلی 99-1398 دانشگاه اطلاعیه صادر کرد.

در اطلاعیه این دانشگاه آمده است: با توجه به ایجاد فضای درسی برای کلیه دروس ثبت شده در سامانه جامع آموزشی دانشگاه (گلستان)، تمامی اعضای هیأت علمی (تمام وقت-مدعو) می توانند با مراجعه به سامانه oc.modares.ac.ir از فضای درسی خود بازدید و آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند.

گفتنی است ، در این فضا علاوه بر امکان ارائه کلاس ها به صورت آفلاین (غیر همزمان)، امکان ایجاد و برگزاری کلاس های آنلاین (همزمان) در ساعات رسمی برگزاری کلاس ها طبق برنامه ریزی درسی نیمسال جاری وجود دارد. همچنین کاربران در این سامانه از حجم ترافیک رایگان توسط اغلب اپراتورهای سرویس دهنده اینترنت برخوردار می شوند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 936

به "اساتید تربیت مدرس با مراجعه به سامانه دانشگاه آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اساتید تربیت مدرس با مراجعه به سامانه دانشگاه آموزش الکترونیکی دروس خود را انجام دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید