گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فراستی: برای دستیابی به رتبه دوم و حفظ صندلی سوم کوشش می کنیم

به گزارش مجله تور یک روزه، عضو تیم بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان تأکید کرد، این تیم با هدف حفظ جایگاهی که در دوره قبلی بازی های پاراآسیایی کسب کرد و ارتقای آن وارد پاراآسیایی اندونزی خواهد شد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فراستی: برای دستیابی به رتبه دوم و حفظ صندلی سوم کوشش می کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی را از نزدیک شاهد باشد.

ندا فراستی در گفت وگو با خبرنگار اعزامی خبرنگاران به اندونزی ضمن بیان این مطلب در خصوص امکانات دهکده بازی های پاراآسیایی 2018 گفت: شرایط دهکده به نسبت دوره قبل مناسب نیست و امکانات اولیه را ندارد. با وجود تمام این کاستی ها سعی می کنیم بهترین نتایج را بگیریم.

وی در ادامه اضافه کرد: البته شرایط تیم ما به نسبت دوره گذشته بهتر است و ویلچرهای جدید در اختیارمان قرار داده اند.

عضو تیم بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان از چین و ژاپن به عنوان رقبای اصلی این تیم در بازی های آسیایی 2018 یاد کرد و گفت: البته تایلند هم در این دوره با ویلچرهای به روز آمده و می تواند برای ما یک رقیب جدی باشد. در کل رقابت سخت است و باید با بهترین های آسیا روبه رو شویم.

فراستی در خاتمه توضیح داد: حداقل کاری که می توانیم در این دوره از بازی های پاراآسیایی انجام دهیم این است که برای دستیابی به صندلی دوم و حفظ رتبه سومی که دوره گذشته آن را به دست آوردیم کوشش کنیم.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 672

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فراستی: برای دستیابی به رتبه دوم و حفظ صندلی سوم کوشش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از اندونزی، فراستی: برای دستیابی به رتبه دوم و حفظ صندلی سوم کوشش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید