پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهیدنواب و شهید تندگویان

به گزارش مجله تور یک روزه، خبرگزاری خبرنگاران- معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهید یارجانی (نواب) و شهید تندگویان از فردا خبر داد.

پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهیدنواب و شهید تندگویان

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، صفا صبوری دیلمی، درباره احداث تقاطع بزرگراه های شهید یارجانی (نواب) و شهید تندگویان اضافه نمود: این محدوده یکی از نقاط پرتقاضای سفر در پهنه جنوبی شهر تهران است که از یک سو به دلیل قرار دریافت در کریدور (دالان) سفر های ورودی از استان های جنوبی کشور و از سوی دیگر به دلیل واقع شدن در راستا حرم مطهر امام خمینی (ره)، بهشت زهرا (س) و نیز نزدیکی به پایانه مسافربری جنوب پایتخت همواره با حجم قابل توجهی از ترافیک عبوری و محلی روبرو بوده است.

وی ادامه داد: شرایط موجود در تقاطع بزرگراه های شهید یارجانی و شهید تندگویان با پس زدگی ترافیک در محل تقاطع به ویژه در ساعات اوج تردد همراه است. این شرایط همواره تاثیری مستقیم بر جریان ترافیک میدان بهمن گذاشته و علاوه بر افزایش مصرف سوخت، زمان سفر های درون شهری را افزایش می دهد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، طرح تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهید یارجانی و شهید تندگویان را شامل یک راستا زیرگذر در امتداد باند شرق به غرب بزرگراه شهید تندگویان و یک پل چپگرد به منظور برقراری گردش ترافیکی شمال به شرق در محل تقاطع دانست.

صبوری دیلمی گفت: غیرهمسطح سازی تقاطع بزرگراه های شهید یارجانی و شهید تندگویان ضمن کاهش گردش های اضافی، بار ترافیک ورودی به میدان بهمن و بزرگراه آزادگان را کاهش داده و ضمن توزیع متناسب ترافیک عبوری، بر بهبود رفت و آمد های محلی نیز اثرگذار است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 1234

به "پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهیدنواب و شهید تندگویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهیدنواب و شهید تندگویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید