مهلت واریز وجه دو طرح ایران خودرو تمدید شد

به گزارش مجله تور یک روزه، مهلت واریز دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی تا دوشنبه هفته آینده (16 مرداد) تمدید شد.

مهلت واریز وجه دو طرح ایران خودرو تمدید شد

به گزارش خبرنگاران، مهلت واریز دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه متقاضیان عادی که اولویت های تابستان، پاییز و بخش اول زمستان سال جاری نوبت تحویل داشته و از ابتدای هفته گذشته (شنبه 31 تیرماه) به مدت 12 روز (تا امروز 11 مردادماه) مهلت تکمیل وجه یا واریز پیش پرداخت داشتند، تا دوشنبه هفته آینده (16 مرداد) تمدید شده است.

متقاضیان عادی طرح فروش فوق العاده که در فروش یکپارچه خودروها به وسیله سامانه یکپارچه مشارکت داشته و اسامی آن ها به عنوان بخش سوم اولویت تابستان 1402 و بخش اول اولویت پاییز 1402 برای دریافت خودروی تارا اتوماتیک، هایما S5 و وانت آریسان2 دوگانه سوز و بعلاوه برای متقاضیان عادی که در طرح پیش فروش پنج محصول پژو 207 دستی، پژو 207 اتوماتیک، سورن پلاس دوگانه سوز، دناپلاس و دناپلاس توربو دستی، اولویت دریافت بخش سوم پاییز 1402 و بخش اول زمستان 1402 به آن ها تخصیص یافت و به گروه صنعتی ایران خودرو اعلام و به وسیله این گروه صنعتی، پیامک برایشان ارسال شده بود، از روز شنبه هفته گذشته (31 تیر ماه) تا امروز (چهارشنبه 11 مرداد ماه) برای واریز وجه خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام نمایند.

صبح امروز (چهارشنبه)، گروه صنعتی ایران خودرو این مهلت را تمدید نموده است. مشتریان اکنون تا روز دوشنبه هفته آینده (16 مرداد ماه) فرصت دارند برای تکمیل وجه یا واریز وجه علی الحساب مطابق بخشنامه اقدام نمایند.

قابل ذکر است که اولویت های اعلامی، مجاز به ثبت نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امکان پذیر نیست.

متقاضیان باید به منظور خرید محصولات ایران خودرو صرفاً به وسیله سامانه ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام نمایند و از ثبت نام در سایت های غیر معتبر و با نشانی های مشابه، پرهیز نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1402 بروزرسانی: 11 مرداد 1402 گردآورنده: onedaynet.ir شناسه مطلب: 2237

به "مهلت واریز وجه دو طرح ایران خودرو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت واریز وجه دو طرح ایران خودرو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید